Poradte mi.....aby vztah fungoval

Príspevok v téme: Poradte mi.....aby vztah fungoval
drobcek025

Ahojte, chcem vas poprosit o radu...Citala som si prispevky,tak snad nekto poradi aj mne :)Mam priatela nieco vyse pol roka.On bol zvyknuty travit skoro kazdy vecer niekde v bare, naco ja som zvyknuta nikdy nebola.Ale po case sa to zmenila,od kedy prestal fajcit tak ho uz ani po baroch netaha.No teraz ma kamos rozlucku so slobodou a maju ist oslavovat na chatu.Vobec sa mi to nepaci,kedze to nebude cisto muzska zostava. Je odo mna moc sebecke, ze sa mi nepaci aby tam siel, kedze ja som minule tiez nesla na firemnu akciu lebo sa to nepacilo jemu?

buduci golem

aha, sory, som si nevsimol, ze tu rozlucku ma jeho kamos :)
ale tie akcie, jemu sa nepaci tvoja, tak nejdes, teraz zas ty nechces, aby isiel on.
on neveri tebe, ty neveris jemu

buduci golem

to chces povedat, ze sa idete brat, on ti zakazuju akcie a ty jemu tiez, pretoze si vzajomne neverite?
uplne smiesne, to co mate za cudny vztah? nema sancu vam to vydrzat, sa na to rovno vyserte.
ved vobec nie ste pripraveni, mozes si rovno zohnat tlacivo na rozvod a strcit do suflika, coskoro sa ti zide. a kup si uz aj kolok

samsung

no a to si urobila chybu, mala si kludne ist, aj keby sa na hlavu postavil a hotovo! preco sa nechat takto obmedzovat :( je to smutne, ze voci sebe nemate az taku doveru :( skoda. ty by si si kludne uzila firemnu akciu a on rozlucku.
A ano, verim tomu, pretoze verim svojmu priatelovi. Vsetko co mi povedal bola pravda. Bolo tam viacero ludi, to bola miesanica frajerov mojich kamosiek a spoluziakov, takze to som ani v najmensom nepochybovala.
Uvidis ako si to bude vazit. ked mu povies, ze nech si kludne ide a len tak na okraj mu pripomen, ci vie ako sa ma spravat :)

rybka17

a poznam vela rozlucok so slobodou, ked sa chlapi len riadne ozrali do rana, a bez stripterky, sak naco budu platit nejakej zenskej (ked s nou potom nemozu spat no ale ak by chceli tak to uz je na povazenie ci ta svadba ma zmysel...) , radsej si kupia viac chlastu nie? :-))

rybka17

tolerancia a respekt, to je zaklad. a musi to byt obojstranne. aby som nesla na firemnu akciu lebo JEMU "Panovi" sa to nepaci hmm? tak v tom pripade dovidenia...

drobcek025

Noooo ano, rozlucka by mala byť - chlapi a stripterka.... Ale ty tomu vazne veris? Mozno v inych pripadoch by som tomu verila aj ja, ale teraz tomu neverim. A samozrejme ze je rozhodnutie na nom, nic som mu nezakazala ani to robit nebudem, len slo skôr o to, ze jemu vadilo ked som mala ist na firemnu akciu, tak som ta nesla......

samsung

drobcek025:
podla mna by si sa bat nemala. ved predsa ide o ROZLUCKU SO SLOBODOU!!!!
ja ti napisem ako to bude prebiehat, ale myslim, ze to vies aj sama: chlapi sa ozeru ako svine, potom si zavolaju stripterku a nakoniec zachrapu niekde na gauci. Na druhy den pride domov, vsetko ti s nadsenim porozprava a tym to pre neho hasne.
Nechapem preco by ti to malo vadit, a uz vobec nerozumiem ze ho tam nechces pustit preboha!
Ja dost ziarliva, ale niektore veci radsej prekusnem a hotovo. Poviem ti, moj bol na rozlucke so slobodou, bolo tam vsetko co k tomu patri, ale nijak sme to extra neriesili.
No a este jedna vec, na CHLAPSKU rozlucku sa baby NEPOZYVAJU!!! to len pre buducnost, pre tie menej inteligentne :)