Stres

Príspevok v téme: Stres
pomoc

Dobrý deň,
Chcel by som sa spýtať na nejaké prírodné lieky na môj problém.
Môj problém spočíva v tom že som tak strašne vystresovaný že keď sa objavý stres alebo strach tak mi ostáva nevoľno na odpadnutie a aj točenie hlavy a musím ísť do kľudu aby mi bolo lepšie Poprosil by som nejaké odporúčané bylinky alebo niečo proti stresu

noonaa

ahoj, ja nemam cas na caje ani dlhodobe uzivanie niecoho,pretoze stres ma raz za casa riadny...vtedy uzivam 3-4x denne,podla odporucenia homeopaticke lieky: Sedatif PC, ktore kupis v lekarni do 100 Sk...mne to velmi pomaha,uplne ma to upokoji,ale nie som akoze ospala...len sa citim byt pokojna

gregor

A čo tak proti stresu užívať prírodný Magnézium už rozpustení vo vode vo vysokej koncentrácii ktorý sa užíva v malých dávkach počas celého dňa, ako keby bol súčasťou stravy. Tento Magnézium obsahuje prírodná liečiva voda Zaječická horká (horkej chuti) a to až 5033mg/1000ml. Jedná sa tu o prírodný koncentrát ktorý sa do ľudského tela ľahko vstrebáva a dobre ho znáša ja najcitlivejší organizmus. Zaječicka horká sa k liečeniu užíva v malých dávkach a to 25ml./štamperlík/ ráno, obed, večer . Denná dávka je celkom 50ml. ktorú nedoporučujem k liečeniu touto liečivou vodou prekračovať ani inak urýchľovať liečbu, skôr pomaličky postupne si zvykať na Magnézium . Pri užívaní vás nesmie preháňať. Na vstrebávanie treba využiť vitamín D , teda slnko. Užívať sa dá dlhodobo. Ja tuto liečivu vodu užívam už 4 roky a môžem ju spokojne doporučiť proti stresu aj proti obavám /tiež forma stresu/. Zakúpiť sa dá v potravinách /len v niektorých/lekárne a h-nova. S pozdravom Gregor.

monika9

guajacuran,novo passit,dostupne v lekarni,na prirodnej baze,cenovo pristupne do 100sk,medunkovy caj,vela magnezia najlepsie sumive aj mineralne vody