Chlapy: pacia sa vam panny??

eliezer

najlepsie,ked sa stretnu panna a panic.lebo inac je sex riaaadna nuda.hovorim z vlastnej skusenosti.tiez som mala chlapca panica.no hruuuza,ja vzrusena,on nesmely,nevedel ako na mna,kde chytit,pobozkat...a ked povedal,ze to este nerobil,hned ma to preslo....

pimpa

my sme svoji prvi a prave to je na tom krasne, to vzajomne objavovanie a spoznavanie sa, velmi nam to utuzilo doveru , aj vztah

kajka.

ja mam 24 a som panna. no a čo?
nevadí mi to. život sa netočí len okolo sexu. A teraz mám priateľa, som s ním 4 mesiace, povedala som mu to a jeho to vzrušuje, teší sa na mňa ale do ničoho ma netlačí. je úžasný a ja som rada, že som čakala.

lkjhg

co je na tom cudne byt pannou v 20tke,napr. ja mam 21,priatel 26 a ja som panna..absolutne to neriesim, predsa to nie je ziadna vada, prave naopak priatel je rad..to ze niekto zacina sexulane zit v 14 neznamena ze sa ostatni musia citit ako keby nieco presvihli, je to dobrovolna zalezitost takze by sme mali byt stotozneni so svojim rozhodnutim a nehanbit sa zanho

geelee

nie nemala a vobec. Som tak strasne hanbliva alebo sa skro bojim ze nieco pokazim ze ked sa chalan o nieco pokusil tak som zo sebou cukla takze ani bozk nepadol:(