dovjicky:)

dd

ja som sa raz rozpravala s jednou pani, co mali dvojicky..tusim jednovajecne(ako prve deticky..) a som sa jej pytala, ze ci v ich rodinach mali uz predtym dvojicky, tak vravela, ze vobec..ze oni su prvi, aj z jej strany, aj z jej muza strany..

ikraaa

no vies my sme strasne velka rodina mamka ma strasne vela surodencov otec ma iez dost velku rodinu, takze velmi sa ani nestykame,ale ked sme minule rooberali s mamkou, ze keby som cakala dvojicky, tak by som sa aj tesila, tak sme menovali ze kolko dvojiciek je v rodine a ani sa mi verit nechcelo:-)

ikraaa

imunitka, praveze je to geneticky dane, my mame v rodine velmi vela dvojiciek, moja babka je z dvojiciek, mamina sestra mala dvojicky, aj moja mama cakala dvojicky,ale pocas tehotenstva bola dost chora tak jedno potretilaˇ:-( No a z otcovej strany su v kazdej generacii tiez dvojicky. A Co sa tyka toho, ze jednovajecne dvojicky byvaju az druhe, tak to nie je pravda. V 5tich pripadoch mame v rodine to, ze jednovajecne dvojicky sa narodili ako prve. :-) no co uz. Asi ti len zostane pockat si na tehotenstvo a uvidis:-)

imunitka

To vobec nemusi byt pravidlo, ze ked su v tvojej rodine dvojicky, tak ich budes mat aj ty. Podla mna to je skor menej pravdepodobne.

3nt

no to neviem.preto sa pytam:)
hovori sa ze dvojicky sa rodia obgeneraciu.cize ja som uz o dalsiu generaciu popredu.a potom sa hovori ze to dedi dcera z matkinej strany co by vychadzalo ze dedicstvo by mala prebrat draheho sestra.ale nevyznam sa v tom a na nete nic poriadne nenajdem.vacsinou tak maximalne dvojicky 11. septembra.a o tie sa momentalne nezaujimam:)))

3nt

uz som sa bala ze prvy prispevok bude narazat na moj pravopis:DDDsom si to znovu precitala a ... ale neva...rano je rano:)

no teraz neviem ci sa mam bat alebo tesit:)