Nechudnem prirychlo?

vyvy

Ahojte, moj problem je asi ojedinely. mala som 56 kg. Zacala som dost cvicit a nabrala som kopu svalov na ruky, zadne stehna, lytla... moja vaha sa paradoxne znizila na 54 kg. no neschudla som ani len centimeter z tuku. Neviem si s tym rady. ako je to mozne? ze chudnem, naberam svaly a tuk stoji? potrebujem dat dole s bokov a zadku ale nejde to.

deminika

ja sa tiez pripajam,ja sa tiez uz normalne konecne stravujem,pomohla mi v tom jedna holka a dietami som si fakt pokazila metabolizmus a mala som pocit,ze uz priberam aj z vody....teraz tiez ranajkujem normalne ajmam obed a veceru,ale po 5uz nic nejem a hlad?vobec nepocitujem...vaha zo zaciatku isla hore coho som sa najviac bala,ale zredukovala sa,metabolizmus sa konecne dostal do normalu,cim som si ho pokazila s dietami,ale teraz ide vaha pekne dole sice momalicky,ale ide a papam vsetko...z hruba1,5- 2kg za tyzden

chudnutie

mne sa nejako metabolizmus rozbehol...a rano sa uplne lahko vyprazdnujem...jednoducho sa neobmedzujem v jedle..papam vsetko pretoze viem ze ked zacnemiba zeleninu, vynecham sladkosti a neviem co tak pa jedneho dna chyti zrutstvo a priberiem vsetko...ja si doprajem hocico...a nerobim take ze si uzdubavam trosku z toho a trosku z toho...proste normalne ranajkujem, obedujem, a veceriam iba trosku a vobec neccitim hlad...cvicit zatial necvicim ale chodim s havinom 3 krat denne na prechadzku...neviem co sa stalo ze sa to tak rozbehlo..mozno tym ze som zacala inak a hlavne pozitivne mysliet...je to pokrok u mna kedze trpim 4 roky silnymi depresiami koli ktorym som premrhala 4 roky zivota =(ked som nechcela nikam ist...ale uz sa z toho dostavam...ale to je zase iny pribeh

chudnutie

no asi 5 dni...a cez vikend som si dala toho trosku viac ako inokedy lebo ked som u priatela tak mamina vyvara dobrotky a nepribrala som ani gram...
no papam takto:
rano sa zobudim spravim si hned cajik do pol litraku a kavicku normalne sladenu, k tomu si dam no to je rozne nikdynemamrovnake ranjaky, napriklad osie hniezdo s mlieckom,chlebik vo vajicku s kecupom, chlebis s dusenou sunkou a syrom, alebo nieco sladke..potom strasne vela pijem..cajik, sem tam dzus a vodu...na obed si dam normalne kura, rezen, kacicu..proste aj mastne...no ved poznate klasicky obed...no a potom ani uz niesom hladna ale dam si nejaky jogurt alebo si spravim dusenu papriku...

aja05

a tak ako sa stravujes? skus napisat .. ja mam vysku tiez 175cm a vahu momentalne 70 a neviem sa rozhybat tak praktizujem znova delenu stravu. tiez chcem dat tych 5-6 kg dole este..

chudnutie

chudla som z 73,5 kg pri vyske 175 a momentalne mam 69,5 a chcem schudnut okolo 6 kil...no dietu nedrzim ziadnu...