HAK je karcinogenna !

majkaaa

nie nebolo to ano dlhymi nechtami ani hocicim inym - mam hold vkuse smolu - ako LOSER, vies pri jednej znacke nam praskol a sme dostali nervy tak sme zacali kupovat inu pri nej nam praskol a potom sme vyskusali uz iny typ, neviem cim to bolo. ale urcite to nebolo nasou chybou, ani mojou - myslim ze viem nasadzovat este kondom na penis - dakujem

ella

mna by velmi zaujimalo, ze preco sa tak vela nediskutuje o nepriaznivych ucinkoch tych piluliek "PO"..si myslim ze to je ovela vacsi zasah do organizmu

moniqa87

majkaaa, to vam praskol az tri krat? a nemyslis si skor, ze ste spravili chybu pri nasadzovani alebo tak, alebo dlhe nechty? no nam praskol len jeden aj to uz strasne davno s tym, ze som si vedoma toho, ze to bola nasa chyba...
alebo proste kvalitnejsie kondomy kupovat...
neber to ako negativny postoj (lebo ma to dost prekvapilo) k tvojmu nazoru, len si osobne myslim, ze nepraskol len tak...

majkaaa

to tak ja neholdujem HAK ale beriem ho.. kondom nam s partnerom praskol tri krat takze na ten sa nespolieham - vzdy sme mali pri nom spolu - nastastie deticky nie su - ale keby boli tak by boli, na parmathex mam alergicku reakciu a HAK tak beriem to rok a nieco a zatial nič, možno mam zmeny navlad ale treba mi sebakontrolu.. tot vsio, viem ze to skodi ale myslim ze viac by som uskodila nevinnemu stvoreniu keby sme mali kondom a zasa by praskol. Citala som pribalovy letak a viem co je v nom obsiahnute, pytam sa na kontrolu kazde tri mesiace ci som v poriadku a zatial nic. Nie som naivna - viem ze to skodi, niekomu viac niekomu menej a niekomu vobec. To je moj nazor. Nekomentovat poprosim.

pozor!

mimusicka, zda sa ti ze pri ostatnych temach sa ludia nehadaju??? Prispievaju tu aj ludia ktori sa nechcu hadat, ale povedia svoj nazor, postreh, ci vlastnu skusenost. A tych si cenim!

den

zakladaju sa pre to, aby si snad vsetky nemysleli, ze len to je jediny sposob ochrany a aby si uvedomili, ze zdravie mame len jedno a je skoda ho nicit, ked uz niekomu asi nezalezi na vlastnom zdravi....

mimusicka

neviem na co zakladate take temy,zbytocne sa tu ludia len hadaju...je to kazdeho osobna vec a myslim si,ze tie ktore Hak uzivaju urcite vedia o jej rizikach a tie ktore ju neuzivaju,tak im to moze byt ukradnute a nemaju sa co do toho miesat a uz vobec nie odsudzovat ine zeny,kazdy si je strojcom vlastneho stastia.len dufam,ze tie co tu pisu,ze aka je Hak skodliva,ze zajtra nebudu zakladat temu,mam 18 a som tehotna,nemam peniaze a ostavam mame na krku,dokonca ani frajer ma nechce,kedze aj on ma 18 a este chodi do skoly.Viem,ze Hak skodi,ale kto chce ju brat bude a kto nie tak nebude.