HAK je karcinogenna !

njm

...alebo odpovedzte si na to samy, to bude najlepsie, pravda je hlboko v nas:)
A prve pocity, kt. casto hodime za hlavu nam ukazuju ten spravny smer:)

pozor!

Inak je podla mna dobre ze sa o tom hovori, najma zeny ktore mali problem s HAK. Je to mozno na ten POZOR! Aby boli na pozore a nedali sa strhnut boom-om ktory tu je!

pozor!

Asi rok,po druhom babatku. Do toch mesiacov som nielezze nabrala na vahe a bola som cela opuchnuta, zavodnena navyse som mala silne migreny. Lekar povedal ze to nemusi byt z toho a casom neziaduce ucinky zmiznu. Nezmizli.vyskusala som logest a belaru. Teraz po styroch rokoch sa davam dokopy, schudla som a migreny uz nemavam. Chodim na endokrinologiu koli zvysenym estrogenom, vlastne sa uz celkom v poho upravuju.

njm

..mna by zaujimalo, ze ktore beriete HA ci ste nemali myslienky upssssss..toto nieje celkom v poriadku pchat to do seba
...
a podobnu otazku ohladom sexu pred manzelstvom, ci vam tiez trosku nevrtalo vo svedomi, ze by som to nemal/nemala robit?
Ani vas nechcem obvinovat, ak ste to mali, alebo to praktizujete..len mi na to odpovedzte, ci ste mali pochybnost aspon malilinku, alebo na 100% mam sex pred svadbou a tak je to spravne a svedomie ma apsolutne netazi....vdaka:)

pozor!

MISICKA, opat zle citas! Tym ze som napisala ze si spomeniete na toto forum som vlastne myslela ze si budete buchat hlavu o mur. A to si ja nebudem. A vies preco??? Ja to robim uz teraz. A nediskriminujem ludi!!! To co som napisala je holy fakt. nmj napisal/a aky tento svet vyzera dnes, ake prevladaju hodnoty, aku sex hra pre ludi rolu:egoisticky aby mne bolo dobre!!! A to nie su citovi mrzaci??? Prepac!!! A co su to???

den

niektore sa rozhodnu neist, ak budu poucene, lebo mnohe su nazoru, ze to vlastne nieje este zivot a v tom je ten problem.A niektore pojdu, je to ich rozhodnutie, ich svedomie a ich zivot....
a co sa tyka kondomov, tak tie uz poznaju aj deti na zs, takze osveta s tymto je uz davno :DDD

sona.m

zenu rozhodnutu pre potrat toto video neovplyvni...namiesto tohto videa nech radsej Tutkova a spol. investuju do osvety pre pouzivanie kondomov, ktore zabranuju aj pred pocatim, neovplyvnuju zdravie cloveka a zabranuju aj prenosu chorob...

den

:)ahoj moniqa..pozdravujem som rada, ze vsetko ide ako ma a presne si to vystihla aj ohladom "odbocku od temy", kt. patri tiez k tomu, lebo vsetko to suvisi..teda vsetkemu sa ucime, ale kto je netrpezlivy a chce hned dokonale vysledky, tak...

sona.m...to bolo troska o nicom, co si tu napisala, nemyslis?
Potrat je o inom a ked niekto si mysli, ze to je len zbavenie sa nezelaneho zhluku buniek, tak je na omyle a ma to dalekosiahle nasledky aj na psych. tej zeny.
To sa so zabitim nejakeho kurata, kt. budem obedovat neda ani porovnat!Takze tvoje vyjadrenie je prinajmensom zle nacasovane!
A okrem toho to som odpovedala na polozenu otazku.

Ked ty mas rada sex pred svadbou je to tvoje rozhodnutie,ja si budem tvrdit, ze lepsie je mat az po svadbe a mam na to aj dovody, to su len nazory a aspon vidis, ze si za nimy stojim....a to je snad kazdeho osobna vec, ci pred abo po svadbe!A nic ti nezakazujem!Iba vyjadrujem nazor na to!Takze v tomto smere to uz nechajme tak!
...aj ty si odbocila od temy..nemyslis?
A ked idem na operaciu, tak si predstav, ze ma zaujima, co sa bude diat, prip. ake mozu nastat kompikacie....ale nechapem, naco by som mala pozerat k tomuto video, ci fotografie.
Len tu sa v mnohom pravda zakryva..tak nech zeny, vedia a vidia co to vlastne z tela odstranili....a snad si to rozmyslia.Teda ucel svati prostriedky v tomto pripade.Moj nazor.