Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

snivalo sa mi...

igua

precitajte si aj nieco od Freuda, ten sa zaoberal podvedomim a snenim. ja som citala len taku malicku knizku, v ktorej bol vyber z jeho tvorby a poviem vam, bola to sila. fakt som sa v tom nasla...
este by som si od neho nieco rada precitala, ale na to treba hlevne klud, lebo pise velmi zlozito a velmi logicky.

elesar

...ak niekoho zaujima ako funguju sny a ake posolstvo nam chcu ukazat, odporucam nasledovnu knihu: tatiana bedusova - snar. nie je to iba snar, ale je tam pisane ako analyzovat sny, dokonca ako si privolat sny atd.
...len taky maly pokus o analyzovanie sna: auto by mohlo znamenat zivot, to, ze sa ruti rychlostou zasa, ze clovek zije v rychlom tempe. ak zdemoluje ine auta moze to znamenat, ze pri svojom rychlom zivotnom tempe neberie ohlad na inych atd....ale u niekoho moze takyto sen skutocne znamenat varovanie, aby si dal pozor pri cestovani...ono je to velmi individualne a preto by clovek mal sam porozumiet svojim snom.
niekedy sa nas sny snazia na nieco upozornit, varovat atd. vela zalezi od toho, aky pocit bol v sne a aky pocit potom po prebudeni.
...aby som nebol za mudreho, to som vycital v tej knihe. no a musim povedat, ze je velmi fajn, po jej precitani som zacal trochu viac chapat sny, dokonca mozem povedat, ze niektore sa splnili...len skoda, ze casto upozornenie, ktore v nich bolo, nedokazem ihned odhalit a spomeniem si na ne az potom, ked sa to, na co ma sen upozornoval, stane...no co, este musim na tom popracovat :)))

agina

Aj mne sa kadeco taketo prisnije. Obcas sa mi sniva, ze sedim v aute a neviem soferovat a pritom mam 10 rokov vodicsky preukaz....

igua

aj mne sa snnivalo nieco podobne...isla som autom, vedla mna sedel kamarat. bola som na nakupe a mala som sa vratit domov, lenze sme sa rozhodli, ze sa este povozime. vychadzali sme z nejakeho obchvatu smerom do mesta. nezvladla som riadenie a zdemolovala som X-aut okolo seba, ale nam sa nic nestalo. a nakoniec som naburala do dopravnej znacky, to ma zastavilo, ale policajti uz boli za mnou. povedala som tomu kamaratovi, nech vystupi a nech uteka prec, lebo nasi by ma zabili, keby sa dozvedeli, ze bol so mnou...policajti boli pri rozhhovore so mnou hrozne sarkasticki.
ked som sa zobudila, rozmyslala som, ako to vsetko vysvetlim ostatnym. az po chvili mi doslo, ze to bol len hrozny sen.
tak tu mozte vidiet mnozstvo roznych komplexov a strachov, ktorymi trpim :D od strachu zo soferovania, zodpovvednosti, cez neuprimnost k rodicom, az po pohrdanie policiou SR... :D

moniqa87

no ja si o tom myslim, ze to asi moc prehanas s televiznymi novinami a ked si si predstavila, ze si rok neriadila auto, tak ta to zhrozilo a malo to v snoch takyto vplyv...

snisni

rozmyslala som co bolo predtym, nic co by sa tykalo sna...
a co je zaujimave, nikdy si sny nepamatam a na tento som si naraz spomenula pri obede.

leerka

no ja keby som sa riadila podla snov, tak by som ani busom nemohla chodit. asi tri dni po sebesa mi snivalo ze havarujeme s autobusom, ale nasadla som don, ... a nic sa nestalo.... co sa ma stat, stane sa, tomu nezabranis....

joni_

alebo si mala z niecoho stres, za nieco nezvladnes, ze nieco skazis...
alebo to bolo len tak, niektore sny proste nemaju skryty vyznam
ja ked som v strese alebo moc vycerpana mavam nocne mory ktore s nicim nesuvisia a nedavaju zmysel

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.