Kde ste dostali 1 menstruaciu

Ute

Ja doma, mala som 11 aj pol roka, bolo to cez prázdniny, v júli, v sobotu popoludní a boli sme doma len dve - mama a ja. Nečakala som to, ani som nič o tom nevedela. Druhá bola o mesiac na tábore, v zahraničí, 500 km od domova. Tá prvá bola slabá a tá druhá riadna...

Iba Katka

Mala som tuším 13, bolo to v lete cez prázdniny, stalo sa to niekedy ráno a hneď som to povedala mame, lebo v škole nám púšťali video o dospievaní, kde bolo dievča, čo sa hanbilo pred mamou a potom sa trápilo a nechcela som sa trápiť :D:D:D

Slecna A.

Mala som 12 rokov :) A tiez som sa hanbila... :D Mamina to ocividne dostala neskor ako ja, pretoze ked som jej to povedala, sice mi vsetko vysvetlila a ukazala, ale potom bezala ku kniham a studovala, od kolkych rokov to dievca moze dostat. Zdalo sa jej to totiz prilis skoro :D

blueberry1

Ja som mala 12 a dostala som to doma v lete cez prázdniny, keď som pozerala telku. A mame som to ani nepovedala, lebo som sa hanbila. Až sama to zistila po 3 mesiacoch :)

nikolety23

ja som mala 12,prišla som domov zo školy šla na wc a uvidela som že mám gaťky od krvy,šla som k mame a povedala jej že som to dostala,povedala že si mám isť zobrať vložku,ukázala mi čo a ako a dnes mám 15 používam tampóny a je mi fajn:) celkom aj smiešne,keď si na to spomeniem,ako som sa bála ako to zvládnem a čo sa deje...:) ale neplakala som,v podstate som bola rada že to už mám za sebou a nemusím sa stresovať že to dostanem niekde nečakane:)