lakyy na vlasy...ktory je ten spravny???

sonka

velvet... ani ja som farbu ešte nemala :) a ani nechcem... ale tak ak si nemala ešte farbu a melír si mala pred 4 mesiacmi, tam myslím, že by nemal bYť prob. s hennou, ale ešte sa radšej s niekým poraď, lebo ja o hene viem len toľko, oč som čítala tu na fóre.

sonka

velvet... ale čosi, ja a obdorník :D, nie, len som toho už dosť vyskúšala a zaujímam sa o danné prípravky a kozmetiku, tak o tom si niečo z času na čas prečítam v časopise alebo na nete, to je všetko, je však ešte veľa toho, čo neviem.

velvet

iank tu hennu len masku na lesk by som tiez vyskusala... . Naposledy som si vlasy melirovala cca 3-4 mesiace a farbu som nemala v zivote... . Nehrozilo by mi, ze chytim nejaky neziaduci odlesk,vsak:-DD ?? :-)Diky

velvet

sonka: tusim tu mame noveho odbornika :-)).. zaregistruj sa a isto to vytiahnes aj na zlteho smajla :-DD!
Ja som si kupila po nete kokosovy olej - vcera som si spravila taku masu ... zo zltka + ten olej.. mala som to na hlave asi 4 hodiny... a vysledok sa mi velmi pacil... vlasky su akoby zobudene:-) a krasne leskle.. . Inak som blond a vlasy mam nieco pod plecami ... a chcem aby rastli.. a rastli... :_).
Dlho dlho som pouzivala lak panthene shine... ale minule ho v tescu nemali a tak som si vzala TAFT glossy... taky ruzovy.. a musim vam poveda,ze je skvely... myslim,ze dlho pri nom ostanem... odporucam ho hlavne kočkam, co maju rovne resp. sa snazia mat co najrovnejsie vlasy... . Nevravim: ziadna zehlicka v spreji:-P ...len sama na sebe pozorujem, ze aj kratsie konce pramenov sa mi uz vobec nekrutia... :-))))

sonka

jjaarruusskkaa... no veď áno, nemôžeš sa doslova riadiť tým, čo povedia iní, len si vypočuť ich názor, vziať ho do istej úvahy pri rozhodovaní a potom sa rozhodnúť, ale rozhodnutie už len je na tebe.

No a henu tu všetci chvália, ja som rozmýšľala, že si kúpim tú bezfarebnú, len na lesk, ale neviem sa rozhodnúť, tak prečo ty s ňou nemáš dobré skúsennosti? aKÚ PRESNE SI MALA?

jjaarruusskkaa

sonka no tak jasne ze je...ale predsa len niekto musel ten pripravok vyskusat za nas =)...ale aj to je ze nie kazdemu musi sadnut to iste ...ja som si kupila hennu ale velmi sa mi nepaci ini ju chvalia...takze aj to je v tom...nie kzdemu musi sadnut to iste...=)

sonka

jjaarruusskkaa... takk to si ešte nevidela mňa aká som nerozhodná :D a nie len v drogére, ale celkovo. No ale jj, je lepšie si vymeniť skúsennosti s dannými prípravkami ako donekonečna skúšať a skúšať.

jjaarruusskkaa

ale vies sona ja som v tom strasne nerozhodna....ked nabehnem do dm-ky pre regal so samponmy tuzidlami lakmi tak ja jednoducho si nwm vybrat...a je lepsie ked niekto takto aspon kusok odporuci=)