lakyy na vlasy...ktory je ten spravny???

madman

wellaflex s modrym pasikom .. uzasny ... nie je vidiet, ze su vlasy nalakovane, drzia, drzia, drzia ... najlepsi lak na svete :)

len.u.lk.a

a neskusali ste nekto ten novy taft lak na vyrovnanie vlasov. ja viem ze ich nevirovna ale aspon ci je dobry po zehleni, ci zabrani vlasom opat skuceravit

sonka

Laky, čo sú silno toužiace vám veľmi neodporúčam, lebo majú vEľmi silné zloženie častíc, kt. vysušujú vlasy. Ja používam radšej vosk - od l´oréal, ten taký maličký s leskom alebo teraz mám od nivei diamont gloss. Čo som používala laky, tak asi táke naj u mňa boli elnet od l´oréal, kt. je určený aj na suché a poškodené vlasy, takže ich chráni a nevysušuje a ptom ešte veľmi dobrý bol alj lak od got2 na objem v červenej tube, tiež som čítala, že tento je vhodný použiť aj po žehlení vlasov, lebo ich tiež ochráni a neničí. Navyše oba laky krásne voňajú, zvýraznia lesk vlasov a nezlepia ich tak odporúčam.

lak na vlasky

pre mna je jednocnacne najlepsi pantene...mala som veeeeelma lakov na vlasy ale tento je vazne naj...nadherne vonia, nezlepuje vlasky, krasne sa lesknu a dlho vydrzi.