Urológia - vyšetrenie

haris

Pekný den. Ja mam cystu na oblicke uz mi ju aj operovali (lap.) od vtedy mi ju asi 4.krat tahaly po 8dcl tekutiny,Teraz mi jeden nový doktor nechce stim robyt nic ze vraj aby som to nechal tak.Ja sa bojim ze ak mi to praskne je to(80x60 cm)co sa stane.Poradil by mi niekto kto ma podobný pripad alebo nejake skusenosti. Dakujem

mzprx

Ak nemáš problém, tak sa "preventívne " na celé vyšetrenie vyser. To napadlo Teba, alebo Ťa tam posiela nejaká šudovaná? Kopec ľudí by sa tešilo, keby tam nemuseli ísť, ale keď majú problém, tak musia. A Ty sa tam chceš vybrať sám od seba??? Preber sa človeče!

jardo 23

Pri preventivnej prehliadke ti nic bolestive nehrozi. Leker ti prehmata penis stiahne predkozku a vysetri semenniky. Skor to bude taky zvlastny trochu neprijemny pocit u starsich muzov vysetri aj prostatu. A predpokladam ze ty k starsim muzom nepatris.

xtiba

ahoj,môj priateľ bol na vyšetrení u urologa kôli mne lebo sa mi často opakovali gyn.problémy.A hovoril že to bolo dosť bolestivé...a citil bolesť pri močení este dva dni po vyšetrení,takže na tvojom mieste ak ti nič nieje by som tam nechodila :)