Zacinam - partacka na chudnutie?

slnieckos

babulky aku tu niektore tak citam ze drzali aj tuto dietu a neschudli, alebo niekore ze malo jedli aj tak priberali a ze nemozes jest sladkosti...
ja som asi nejaka cudna =)ja si doprajem aj sladkosti aj mastne proste jedine co si nedavam je rajcinova a hrachova polievka to nenavidiiim=DDD ale inak baby papam vsetko..a ja chudnem...

chudnutie

Ved to ti verim, aj ja som sa uz snazila, ale ved prave o to ide. Preto skusam tu 90 dnovu, lebo sa mi snad za tych 90 dni zmeni metabolizmus a budem zvyknuta na to, ze sladkost budem jest kazde 4 dni, maso tiez a tak......proste si zvyknem, tak to potom lahsie budem dodrziavat.

chudnutie

Ved ano, ale tu ide o to, aby si zmenila stravovanie a nie prestala.....tvoja kamaratka urobila chybu, lebo prestala. A ked nechces chudnut vela, tak len zmen stravovanie a nedrz diety. Ale vela ludi stravovanie nechce zmenit lebo by to znamenalo na cely zivot a to vela ludi nechce.

nela

no moja kamaratka drzala tu90dnovu a pribrala dost aj tak..myslim ked prestala..a ja chcem schudnut nejake 3 kila..tak si myslim ze to nie je az taka hrozna dieta

chudnutie

Baby, nehnevajte sa, ale neviem, ci takto schudnete na vasu vytuzenu vahu. Ta eskimacka dieta, a co potom, ked s nou skoncis?? alebo tak dokazes jest cely zivot, to pochybujem. A na ranajky zakusok? a na obed akoze len 1 chod? tak to je snad normalne, ze jeme "len" jedne chod. a tiez by mal byt zdravy. a aj ked som nejedla zakusok, a jedla jeden chod aj tak som nechudla, tak pochybujem, ze sa to so zakuskom podari. Myslim, ze ak skusite tu 90 dnovu, tak sa vam to moze podarit. Mne to pomaha a jete co chcete, len si to musite delit na dni. A ak sa takto vydrzite stravovat stale, tak si vahu aj udrzite. Samozrejme netreba sa stravovat uplne tak,ale dodrziavat niekotore zasady, ktore su v druhej knihe o diete. Skuste to, myslim, ze to bude lepsie. A ten zakusok si mozte dat kazdy stvrty den.

anisa

Ja nedržím žiadnu z tých diét, len sa snažím jesť oveľa menej, ako som bežne jedávala, teda malé porcie a častejšie. Zatiaľ sa darí, na obed som si už dala len 1 chod a na olovrant som mala hrozno, jablko a kávu so smotanou, dúfam, že na večer si vystačím už len s čajom a zeleninovým šalátom :-)