co s ''mrkvou'' na hlave?

Príspevok v téme: co s ''mrkvou'' na hlave?
babrbor

ahojte. Takze ja som typ, ktoremu sa vraj hodia rysave vlasy. Mam bledu pokozku s ruzovym nadychom, zelene oci a povodne vlasy som MALA orieskove. Ale kedze som sa este v zivote neodvazila zafarbit si vlasy a zatuzila som konecne po zmene a rysave vlasy sa mi velmi pacia, skusila som to. Samozrejme nie sama, ale zasla som ku kadernicke. Ale to co mam teraz na hlave sa mi vobec nepaci! Vyzeram ako MRKVA. Je to take rysavo cervene a este k tomu dost flakate. V niektorych miestach to je uplne kriklave, ale niekde mi presvita moja povodna farba(orieskova), takze to je dost divocina. Chcela by som to nejako zjemnit, vratit na povodnu farbu, alebo jednoducho povedane vyzerat ako clovek. Moze mi prosim vas niekto pomoct?? Pocula som, ze jedine ako sa toho zbavim je zafarbit si to na tmavsie co nechcem, lebo som velmi bleda:( Prosim poradte mi niekto, vyzeram priserne!! Dakujem

vychod

no na to snad len husty melir ,zosvetlit a potom zafarbit na svetlo. Alebo skus este štamperlik vodky,štava z jedneho citrona a lyžica medu-to vymiešaj potri si vlasy.Ja to obcas robievam ked mam problemy s vlasami a to mi vytiaha aj farbu z vlasov.Ine Ti ozaj neviem.