Ideme do toho...!

bez?

bez prehreskov?zabudnite!!!si davate velmi velke ciele na zaciatok chudnutia...ja sa nesnazim schudnut lebo musis ale preto lebo chcem..a nemyslim na to ze jeezis mam chut na cokinu ale nemozem chudnem..ked mam chut dam si aj polku cokolady..dam si aj vyprazane aj slane...a schudla som k dnesnemu dnu 4 kg a to som ani nezacala cvicit..a na cm to je tiez pekne vidiet a nedrzim nejake diety, ani zadne bez prehreskov lebo to podla mna sa neda...vela stastia

lara999

ahojte, dakujem za prispevky a odpovede. ja viem, ze nepotrebujem vela schudnut, ale necitim sa dobre, a chcela by som vyzerat lepsie.. no a co sa tyka dneskajska..samozrejme , ze som nevydrzala a porusila to chudnutie, vecer som si spravila normalnu veceru, namiesto toho ovocia.. hrozne somnou, teraz to lutujem.
vam ostatnym sa ako dari?

mia

dievčatá len aby ste neskončili v téme anorexia a bulímia, držím vám palce....tiež musím zhodiť pár desiatok kíl ale v svojej vekovej kategórii

domčuška

určite to spoločne zvládneme...sme šikulky

lara999:
no tvoju metódu poznám za 1,5 mesiaca som sa tou metódou dopracovala z 72 g na 63 kg a teraz prešli 2 mesiace denný príjem kj mám asi 3 500 a vážim 69 kg...takže ti to vooobec nedoporúčam ....ale skús a uvidíš sama...ja teraz držím delenú stravu ktorou som schudla z 85 kg na 72 kg xD

lara999

baby idem do toho s vami, od dneska ziadne prehresky... budem jest len ranajsky, musli a ogurt a potom yz len ovocie... teraz mam 175 cm a 60 kg, moj ciel je mat takych 55.. tak drzim vam palce, a dufam, ze kezd den sa budeme informovat ako sa nma dari...
Vela sil :))

leila

Ahojte,ja som zacala uz dnes,snazim sa naucit jest 5 krat denne,ale kedze som prave chora,bol to boj a cvicit najblizsie dni asi tiez nebudem,ale hlavne pravidelne jest,nejaky ten pohyb a pojde to:)

silk

Ahoj, ja sa k tebe pridavam :)..ja vazim 77kg a mam 173, chcela by som tych 15 kil dole, snad sa nam to podari....a prehresky snad nebudu, budem snazit