NEDRŽÍ MU, PREČO ???

Príspevok v téme: NEDRŽÍ MU, PREČO ???
michaela...

Mám priateľa. Pri styku požívame kondómy, ale jemu sa zvlieka dole. Jeho penis je pritom dosť veľký a hrubý - dokonca nadpriemer.
A prešla som viac drogérií a všímala som si veľkosti prezervatívov, ale všetky sú rovnaké. ( 52 alebo 56 mm ).
Tie sme skúšali a požívame len DUREX, čiže kvalitné. Tak čím to je? Proste spraví napr 8 -10 pohybov a musí sa popraviť. A keď sa urobí a vyťahuje si zo mna penis, tak už ho má napoly dole.
Čo s tým ? A ako je to u vás? Trápi ma to, lebo sa určite úplne nevie oddať sexu kvôli tomu.

malinka455

ahojte. my s priatelom pouzivame vzdy Durex a este sme s nim nemali nikdy problem...a je jedno aky si kupime.. nemame problem ani s nasadenim a ani sa nam nezosuva...proste drzi pevne a ani si neviem predstavit ako sa moze zosunut ked je tak pevne nasadeny...mozno si tvoj priatel ho neda az uuuplne do konca..? lebo to si ho musi nasadit az uuplne ku korenu..tak neviem no...

leerka

nam sa zase stalo, ze si ho nemohol dat dolu.... asi 10 minut sa s tym trapil... zostal mu tampekny pas vytlaceny :-)

silvia1852

my sme mali tiez taky problem, ale len pri Durex Arouser...a prisli sme na to ze preco sa ten zvlieka a ostatne Durexy nie...je to len tym ze Arouser nema easy-on tvar, no ostatne sa mi zda ze maju vsetky tak neviem preco vam nedrzia...