Vyrazky na pyskoch

Príspevok v téme: Vyrazky na pyskoch
fx

ahojte...pisem momentalne trochu zmatena...tato vec sa mi stala 1x, konkretne pred styrmi dnami som si nasla malinku hrcku, resp. vyrazku na vnutornej strane pysku posvy, bolestivu mierne, myslela som si, ze to je z holenia, pravdepodobne som sa porezala, a zapalilo sa to....palila ma pri moceni. Avsak o 2 dni nato, som si nasla na druhej strane dalsiu a dnes uz mam 4 . Nepali to uz, skor svrbi,....neviem co to je...bojim sa celkom...neviete mi poradit?

lenka882

baby je to tak ako píše bibianka123, treba sa ísť dať vyšetriť, ono ak je len jedna vyražka, ok... nemusí to byť nič vážne, ale ak ich je viac a ešte je aj výtok.... biely výtok môže byť aj pri mykózach, viac vyrážok aj pri herpese a dokonca aj bradavice bývajú dosť nepríjemné... svrbenie, pálenie a jednoduchy zapal môže byť aj pri zápale mechúra spolu ..., ale ak sa začnú vyhadzovať rôzne vyrážky, ... viac je toho aj tu zdravoteka.webnoviny.sk. Nie je to sranda a ten prípad že chlap nič nemá, no presne tak, môže len prenášať... pľuzgiere, opuchy, sčervenanie, bolesť po styku ... baktérie, vírusy, kvasinky ... a tak dalej, možno majú v lekárni univerzálny liek ... či ??? gynekolog vie ...

Nieje

Prosím vás o radu, pred týždňom po pohlavnom styku so svojim dlhoročným partnerom sa mi objavili na vnútorných stranách malých pyskov drobné pľuzgieriky, sčervenali a veľmi to svrbí. Chcela by som vedieť o čo sa jedná, ako to SAMA môžem liečiť. Sama preto, lebo odmietam ísť ku gynekologovi, som zásadne proti tomu, a určite to nie je preto, že som nevzdelaná alebo hlúpa ako tu niekto napísal. Prosím o radu, či sú nejaké lieky voľno dostupné v lekárni.

marisok

Ahojte, prosim vas o radu.... pred 3tyzdnami sa mi na zadku bluzsie k chrbtici vyhodil cerveny pupak skusila aom ho vytlacit nedalo sa, neskor nadudol
fialovu farbu a teraz po nom zostal len fialovy flak .. teraz som nachladnuta na nose mam asi opar skor bolestivy a supinaty dist boli hned sa mi take nieci vyhodilo na pere z vnutra a o 2 dni na dasne ale za 2 dni to zmyslo... mam strach ze sa mize jednat o syfilis... na pohlavnom organe som nic nemala a nemam ani zdurene uzliny ... ani ziadny iny priznak prosim vas napuste mi co si o tom myslite, dakujem

bibianka123

Baby, vy ste neskutocne truby....tahajte okamzite ku svojmu gynekologovi!!! Vypisovanie na fore vam nepomoze, my nie sme vestice, nemame krystalovu gulu cez ktoru pozrieme na vasu vaginu. Okamzite chodte ku gynde...nesexujte a kecy o tom, ze partner nic nema, tak je zdravy, si nechajte preboha radsej pre seba. Ukazujete tym len to, ake ste hlupe a nevzdelane....Kopec veci od bradavic, az po mykozu sa muzovi nemusi ukazat realne na penise, respektive kdekolvek inde v oblasti pohlavnych organov. Muz moze byt prenasatelom infekcie, pricom sam nemusi mat ziadne oriznaky. Ak si objavite na pyskoch, pri posve, pri konecniku, kdekolvek nieco, co tam pred tym nebolo,OKAMZITE VYHLADAJTE GYNEKOLOGA....

Maťkaaa

Ahojte baby. Mám vyrážku na pyskoch. Vyzerá jak pupáčik. Skúšala som si ju aj vytlačiť ale neúspešne. Mám ju tam už asi 3 dni a zzdá sa mi že sa zväčšila. Mám 18 rokov a som panna .. čo mám robiť?

Ewka

Dobrý deň.

Musím sa zdôveriť stym ,ze už dlhu dobu mam občasné palénie a svrbenie pošvy, mam pri pošve výražku a začala som ju masťiť canesten kremom. A po niekolkych dnoch sa mi spravila dalšia vyražka pri zadku ,je dost bolestiva. A mám aj časte biele výtoky.Hambím sa ist stym k doktorovi. Prosím poradte mi niekto čo to môže byť