Vyrazky na pyskoch

Príspevok v téme: Vyrazky na pyskoch
fx

ahojte...pisem momentalne trochu zmatena...tato vec sa mi stala 1x, konkretne pred styrmi dnami som si nasla malinku hrcku, resp. vyrazku na vnutornej strane pysku posvy, bolestivu mierne, myslela som si, ze to je z holenia, pravdepodobne som sa porezala, a zapalilo sa to....palila ma pri moceni. Avsak o 2 dni nato, som si nasla na druhej strane dalsiu a dnes uz mam 4 . Nepali to uz, skor svrbi,....neviem co to je...bojim sa celkom...neviete mi poradit?

Shila

LETICIA.... mam pocit ze hnis tam nemam sksala som to aj tlacit ale nic neslo ..... proste to mam taku chrastu ale na dotyk to stipe nevies mi poradit niaku masticku alebo nieco???.... tiez som si myslela ze to mam od holenia lebo mam dost citlivu pokozku a nesedi mi ziadna ziletka..

Shila

AdamKrt.... ono to nieje vyrazka a neda sa to vytlacit..... je to nieco ako chrasta ... ako keby som sa poskrabala a urobila sa mi chrasta tak neviem som s toho dost vystrasena...

elca

ja som tam mala obycajny pupak
-mega velky,bolestivy
a zmyzol ako kazdy iny pupak

vies predsa odhadnut ci mozes mat pohlavnu chorobu ci nie

AdamKrt

Shila Dnes 15:40 - takato hnusna vyrazka moze byt pri sifylise. Za ziadnu cenu je nevytlacaj, lebo je to infekcne. Chod rychlo na gyndu.

Shila

ja mam tiez taky problem mne sa zvonku ako zacina vagina spravil taky cerveny flak ma to zhruba dva centimetre a vyzera to ako chrasta.... v zivote som take nieco nemala, na dotyk to boli respektive stipe... prosim poradte niekto co to moze byt som s toho dost vystrasena...