Zub von chirurgicky?

Príspevok v téme: Zub von chirurgicky?
utrapena

Mám problemy so zubami. Raz som uz mala na koreni jedneho cystu, o com zubarka nevedela, lebo ma neposlala na snimok a vytrhla mi to len tak a taku bolest neprajem nikomu a uz ju nikdy ani zazit nechcem. Teraz ma zasa boli cela prava strana, dokonca mi to uz trosku v okoli sanky aj napuchlo, cize znova zajtra idem. Netusim, co to moze byt, moze to byt aj zub mudrosti, co sa mi tlaci pod ostatne zuby, lebo ich mam dost nakrivo, alebo aj dalsia cysta, alebo zapal, neviem, ako sa co prejavuje, to je jedno. Zaujima ma vsak, ze ked tam pojdem a bude to nieco take ako zub mudrosti alebo cysta na koreni a ona mi to bude chcet zasa len tak vytrhnut, tak jej normalne mozem povedat, ze si to neprajem, ze to chcem chirurgicky? A potom ma ona odporuci, alebo si to musim sama vybavit? Lebo taku bolest a ranu, co bola mesiac zahnisana, uz fakt nechcem zazit...Dakujem

utrapena

Dakujem za rady, tu stomatologicku som hned potom, ako mi to vytrhla len tak, akoby sa nechumelilo vymenila, lenze ja mam odvtedy panicky strach z takej bolesti, uz mi trhali aj predtym dva zuby trvace a to sa nedalo ani porovnat s hentym, kde bola cysta. Proste ked mi zajtra povie, ze to ide hned vytrhnut, ja mam v hlave len blok, ze to nie, to si nenecham, teda, keby slo len o normalny pokazeny zub, tak hej, ale ked to bude nieco viac, co aj bude, lebo zuby mam opravene vsetky a ide to zvnutra, proste nieco akoby pod,citim aj taku malu hrcku a okolie je napuchnute, tak to sa strasne bojim, nechat si to len tak.

bojkoo

Najdi si ineho stomatologa.Skusenejsieho.. Mne tahala zub nejaka zena o ktorej kazdy tvrdil,ze je dobra.. Sedel som tam hodinu.. O par dni ma poslala na st.chirurgiu nechala tam totiz cast korena... Teraz mam stareho muza,prijemneho s usmevom ,sedel som tam max.15min.aj s cakanim na znecitlivenie a mal som von az dva stoličky... Potom chodil po ordinacii a vravel,ze take korene uz velmi davno nevidel. Ani nie tyzden a mal som to zahojene. Najdi si dobreho stomatologa,prijemneho ...