mám z nich strach a fóbiu

Príspevok v téme: mám z nich strach a fóbiu
stanka...

chcela by som poprosiť o radu. Hlavne tých čo bývaju v rodinnom dome. Máme nový a tak riešený dom, že dvere, terasa a trávnik sú v jednej rovine, bez schodu alebo stupienka. Vyzerá to super a hlavne je to dobré pre syna, lebo má problémy s chôdzou a schody mu robia problém. Ale lezú nám dovnútra chrobáky a mravce. A ja mám obrovský strach z hmyzu až fóbiu. A syn keď vidí niejakého, tak sa celý roztrasie. Ako im zabrániť vniknutiu? Počula som, že sa pred dvere naťahuje tenučký elektrický drôt. Poradíte niečo?

panča

vsetko co prezilo sa stahuje do tepla. Skus vystriekat okolie prahov Biolitom/Raidom-maju dlhodobe ucinky.A na mravce su aj take male ,,krabicky", v ktorych najdu smrt-ale treba davat pozor na bezpecnost dietata

imunitka

Existuju odpudzovace komarov do zastrciek,ale neviem ci to ucinkuje aj na iny hmyz.alebo potom nejake prirodne prostriedky ako rozmarin a podobne.skus najst na nete nieco.

lea

no najskor tu terasu vybetonovat, ale to uz asi mate. su aj vselijake spreje proti hmyzu, ale to sa neda aplikovat dlhodobo.. no nezavidim, aj ja obcas doma najdem velkeho pavuka. ale hadam teraz v zime to bude ok, horsie je to v lete