manžel ma kamarátku a ja z toho vysoký tlak

Príspevok v téme: manžel ma kamarátku a ja z toho vysoký tlak
sidka

Som štyridsiatnička bezdetná a myslela som si že ideálne manželstvo, je introvert, ťažko čitateľný, no nejaké zmeny vidno, priateľka je vydatá s 3 deťmi a konfliktným manželstvom teraz po MD začala pracovať, kontakty mali asi celú MD a ja slepá som nič nevidela, keď sa ho pýtam je ticho a mám si myslieť čo chcem, problém si robím sama. Máte podobné skúsenosti, poraďte,odráža sa to na mojom TK. Myslím že o klasickú neveru nejde , ide o sklamanú dôveru.Rada podiskutujem, potrebujem to vyrozprávať a nemám komu

vecernica

a ako dlho si s manzelom? Ja si trochu myslim ,ze v tom moze byt aj to ze nemate deti a ta priatelka ich ma a on s nimi relaxuje ,mozno nemusi odpovedat, a len sa hra,,a vlastne tuzi po detoch.Nemozete mat ? blbo sa pytam, nemusis odpovedat.
Ale poznam to ,tu drzu odpoved ticho..to je podla mna arogancia ku mne,ze zabijala za to mlcanie. Rozumeli ste si pred tym ? Pre touto krizov?aj ja mam tiez priatela introverta, mala som tu s tym problemy. Poznam o com hovoris ked je problem alebo na rovinu sa spytas on neodpovie, Naucila som sa ho dokola pytat na nazor, a ked mlci,,tak dokola ako mlyncek,,a ono to kupodivu zacalo zaberat ,,,lebo vie ze si nedam pokoj aj 5 x zopakujem otazku a neodidem bez odpovedi. hlavne som sa naucila to robit akoze MILO, a nie ako pred tym mu vycitat ze neodpoveda ,ale milo sa pytam nepocujes? uz sa pytam 3 x,,a dokola,,no co si myslis ,,no? a kukam sa ne neho a tak,, Ten moj sa uz rozkecal o 50 percent viac ako ked sme sa spoznali.
inak moze byt ze nejde o neveru ,len clovek nikdy nevie,az tak by som tomu neverila.moze byt ze ona neche viac ako kamaratstvo,,ale moze to byt otazka caasu kedy o neveru pojde, je to prislis velke pokusenie pre neho a aj ju a preto by som mu zamdzila tie navstevy.Ja som tak koli jednej kamaratke.. mojho byvaleho prisla o toho byvaleho,,a tiez o nic neslo,,len sa sama bala chodit vecer domov z kostola,hahaha a bola taka ze nic nechcela, a dokonca obdivovala nas vztah...a odrazu..koniec po 10 rokoch.....a tym ze ti nic nepovie si v neistote. To by som nezvladla.NO ,aby ta neopustil koli tomu ,,..hlavna moja rada je ze sa mu venuj vo volnom case.chod do lesa, na huby do divadla ,hoci kam,,skuste spolu ist niekam ,alebo si dajte vikend v termaloch ,to je jedno hlavne sa snaz mu ukazat ze si dobra a mozno sa otovri a povie ti o sebe viac co ho trapi..ty si nerobis, rpoblem sama ako ti to chce vnutit,,on ti ten problem robi a sakra...prave pre to ,,urob take situacie ,aby sa citil otvorene. Ono to nepojde hned,,ale daj tomu mesiac ze budes velmi ustretova a budete spolu relaxovat.Inak s tym tlakom ,aj ja mam vyssi ked som v nervoch, ono sa to upravi ked sa ukludnis uvidis, ale zas sa koli nemu nenic:}Mozno to este neni sklamana dovera, len nekomunikacia....napis viac