liecba zapalu posvy

Príspevok v téme: liecba zapalu posvy
Piera

Uz 4. mesiac sa liecim na vaginitidu. Po mesiaci neuspesne branych liekov a cipkov mojho gynekologa napadlo urobit mi aj vyter. Zistil mi enterococa faekalis a predpisal mi take namiesane globulky. Po dobrani mi urobil druhu kultivaciu a ta mu vysla negativna. Citim sa celkovo lepsie, ale viem, ze to este neni na 100%. Mam to totiz este trosku zapalene. V stredu idem k nemu ale sa bojim, ze ma odbije, kedze tie vysledky hovoria jasne a uz dalsiu kultivaciu mi asi robit nebude. On totiz nic navyse neurobi. Poradte mi, ktori mate s tym osobne skusenosti, ake vysetrenia/odbery sa este okrem vyteru robia a o ake by som ho mohla poziadat. Dakujem.

mjanika

piera-ak máš kde, vyhľadaj akupunktrúru,je to skutočne veľmi účinné-nedávaj na neskúsených a málo vzdelaných

usiko

ak chces, napis mi, piera, nebudem ti ponukat ziadne pripravky, len ti na neho zozeniem cislo......fakt, lebo ak to nedas cielene do poriadku, nepusti sa ta to.....

usiko

piera, mne pomohli na Vysnych Hagoch, pan doktor Adam.....10 dnova hospitacia, bez uplatkov a odvtedy mam pokoj...mala som uplne znicene posvove prostredie od vsetkych tych liekov a vyskusala som vsetko, kadejake prirodne sajrajty....tie ti pomozu ako prevencia, nie ako liecba....na tvojom nmieste by som tam zavolala, vypatala by som si ho k telefonu a objednala sa...ver mi, trpela som tym asi 8 rokov, kym ma dal do poriadku...teraz to udrziavam prirodnymi doplnkami a Gynoflorom, ale to vtedy uz nepomahalo....

Ivka 1

Piera zápal pošvy by bolo dobré vyliečiť prírodnými antibiotikami,potom
začať užívať vyváženú probiotickú zmes,
ktorá obsahuje viac druhov užitočných baktérii a sú aj prírodné doplnky výživy,ktoré by bolo dobré užívať,viac Ti však môžem napísať na maile.Napíš ak chceš vedieť viac.

Piera

nemam, lebo mam noveho partnera, s ktorym sme este spolu nespali, prave kvoli mojim dlhotrvajucim zdravotnym problemom. je to uz fakt blbe. myslela som, ci sa neda nieco vyzistit z krvneho vysetrenia, alebo tak.

wowo1

a nemas to od partnera? ja som mala jedneho partnera a snim som mala vecne problemy,,,s inym uz nie, ale chyba bola pravdepodobne v nom.a vzdy ma nakazil, nie nejak vazne ,ale mierny zapal raz do mesiaca

wowo1

zapal a akupunktura,,tak to je dobra blbsot.nejdem sa hadat ,ak ti dal vysetrit beznu floru a je to po prelieceni v poriadku ,tak skus intimnu hygienu kde je zlozka ako lacotbacil, ten vytvara kysle ph a zabranujue rastu bakterii