Masky na vlasy!

Karolinka1

ja mam, kupujem si loreal na notine. Jeednak tam vyjde za dobre peniazky (kadernicky to maju zbytocne redrazene) a je hlavne dobry, kvalitna znacka.

lenka357

Ja používám Gestil Wonder, ten je hodně oblíbený, ale zas nemusí sednout každýmu, záleží na typu tvých vlasů a problému, který s nimi máš (suché, mastné, poničené). Viz. třeba tady - provasevlasy.cz

meggy10

no ja som mala tiez tu fialovu sadu od gliss kur a hotova hroza ani som ho nedopouzivala, vlasy som mala ako droty. a vobec nevyhladzuje.

kikusentta

JA mam gliss kuur..ten fialovy co reklamovaly aby som mala rpvne vlasy...mam sampon kondicioner aj masku...a moje vlasy su uplne akoby ulizane a vobec nesu rane akoby mali..bt...neviete preco?..ma niketo tiez taky problem?

adka7

Urcite ti pomoze olivova voda na vlasy .. ja to pouzivam lebo som mala suche vlasy z dovodu zehlenia a fakt super ...

Mimi323

sweete lolita, tak tieto značky som poskúšala aj ja. Šampony mám Alverde, ale ostala som pri maske od genery.

sweet_lolitta

Zatial som poskusala Logonu, Laveru a Alverde. Zistila som vsak jednu vec a to, ze akonahle som presla cisto prirodnu kozmetiku, vlasy mam lahke, vzdusne, menej mastiace... Preto sa k chemii nechcem vracat. Najma silikonove produkty mi vlasy zatazili.

Mimi323

sweete lolita, a akú kozmetiku používaš?
V Genere sú 2 silikóny a ževraj sú zmývateľné. Tak ja už tiež neviem.