Neviem ako ďalej :(

Príspevok v téme: Neviem ako ďalej :(
zamotana

So svojim priatelom chodim uz nieco vyse 7 rokoch.Bola to laska na prvy pohlad, velmi sme si prve dve roky rozumeli, vo vsetko uplne vo vsetkom.Potom raz siel na dovolenku s kamaratmio a vratil sa vymeneny, ked som sa ho spytala, ze co mu je povedal mi, ze sa asi zalubil.Vtedy mi rozbil srdce na marne kusky.Vtedy prvykrat ked som mu povedala, ze co to je za hnusne dievca mi povedal, ze som pi.a!Isli sme dalej nechal to tak, ale ja som ho so sklamanym srdcom podviedla.Udrel ma prvy krat.Nasledovalo kopu incidentov kedy pytal o sex ine holky cez mobil, icq ci internet, ja som sa len prizerala.Bijaval ma coraz castejsie a ked mi konecne spadli ruzove okuliare zacala som ho podvadzat.Takto sa to taha uz vyse roka vobec si nerozumieme,hadame sa, sex mame max.raz do tyzdna co predtym kazdy den, bije ma a ja ho podzvadzam.Uz som sa ho pokusala vela krat nechat a vysvetlit mu, ze toto nieje vztah, ale stale spolu ostaneme lebo aj po tomto vsetko sa velmi ale velmi milujeme.A tak sa pytam co dalej?Ma takyto vztah este nejaku buducnost?Vydrzi nasa laska vsetky svinstva co sme si napachali?Alebo to raz a navzdy ukoncit?

fraisee

si nanho zvyknuta a nechces sa od neho odlepit z pohodlnosti, lebo ti vyhovuje ten vas kolotoc. ten ta musi teda strasne lubit ked ta mlati. len sa ho drz, ked si hlupa.

ewitkaa

zamotana ak chces nechaj mi na seba mail, napisala yb som ti, kedze dost podobne problemy som mala aj ja, az na to, ze ja som jeho nepodvadzala,ale nechcem to tu rozpitvavat. Mozno by ti to pomohlo. Ak chces nechaj tu na seba mailik

imunitka

neboj cica, sama neostanes:) ja ta aj celkom chapem a viem ake o je, ked ti niekto tak chyba,ale uvedom si ako ti ublizoval.Ako sa citis ked ta bije?On nema na to pravo.Nici ta tym celu.Skus byt viac s kamaratmi.

igua_

zamotana, ty ani netusis, co je to laska..ale mozem ti povedat, ze to, co je medzi vami dvomi, urcite LASKA NIE JE. keby ta miloval, tak by ta nebil a ty keby si ho milovala, tak by si ho nepodvadzala. vykasli sa nanho cim skor, aby si mohla najst toho praveho. inak to bude uz len horsie, ten, co sa raz odvazi vztiahnut ruku na zenu s tym uz nikdy neprestane. je vela zien ako si ty...co sa nechavaju mlatit, lebo stale dufaju, ze sa ich muzi polepsia. ale nepolepsia, nikdy. a potom vznikaju rozne tragedie...vrazdy, samovrazdy, tyrane deti..
taky vztah ako mate vy je chory.
ale zelam ti vela stastia a sily, opustit ho!

mimusicka

on ta bije a ty si s nim?dievca moje rychlo od neho utekaj lebo ta bude bit cely zivot,nikto ta nema pravo bit to nie...

imunitka

To, co je medzi vami, laska urcite nie je. To si myslite len vy. Skor by som hovorila o zavislosti alebo zvyku, ktory medzi vami vznikol za tie roky. Myslim, ze tvoje podvadzanie bola len reakcia na to, co ti urobil on.
Maj sa rada a nenechaj sa bit. Ak s nim ostanes, stane sa z teba troska. Ak sa zanho vydas, stane sa z teba jeho majetok, tyrana zena. Utekaj od neho co najdalej, rozid sa s nim, nekontaktuj sa s nim a zregeneruj svoju dusu a telo. Uvidis, ze existuju ovela charakternejsi ludia ako on. Chlap, ktory bije babu je primitiv na entu, nech si hovori co chce. Urcite ta balamuti, ze za vsetko mozes ty. Ale poviem ti, VYSER SA NANHO, DOKIAL SA TO NEZAMOTA ESTE VIAC.

samsung

to chce pevnu volu a poriadnu silu. neboj, ak to naozaj chces, tak to zvladnes.
ked budes mat slabu chvilku a budes mu chciet odpisat, najprv napis tu :) my ti to velmi rady zakazeme :)
ako pisala Lubica, musis zacat u seba a ked si sa uz rozhodla, ze naozaj chces s tym skoncovat tak ti velmi velmi velmi budem drzat palce.