Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roztiahnute rifle

dar_1_sata

damy poradte mi mam opacny problem. potreboval by som trosku roztiahnut kratasi riflove. poradte ako na to. nejak vypratim... (myslim roztiahnutie v stehnach)

Sasi

Presne s týmto mám problém aj ja a akoby náhodou, tiež sú to gate (rovno 4) z Tesca proste a neviem, čo s tým robiť, lebo vyhodiť ich, mi je ľúto :/

Summer_

skus oprat a dat do susicky... mne sa vtedy vzdy stiahnu... ale ak sa ti roztiahli preto ze su nekvalitne, tak s tym nic neurobis, pripadne sa ti po oprani stiahnu ale 1den ich ponosis a budu zase natiahnute..

ajja

Pranim sa bavlna stiahne, nosenim sa moze roztiahnut. Rifliam zo 100% bavlny sa pranim na vyssej teplote nic nestane /stiahnu sa/, len mozu stratit na farebnosti. Lebo su farbene nestalofarebnym indigom. Ak material obsahuje elastan /kvoli pruznosti/ tak 90 st. voda moze elastan poskodit.

..,,--

Tiez mi rozum stoji, ze rifle sa akomozu roztiahnut?A ta cena nie je az taka nizka.S tym uz nic neurobis a myslim si, ze ak ich budes prat na vysokej teplote, po...ich este viac.Ja na tvojom mieste bysom ich isla okamzite reklamovat.Vsak ved neboli lacne, nie?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.