Cakam babo a nehanbim sa zato:)

Príspevok v téme: Cakam babo a nehanbim sa zato:)
lucyinka

ahojte, mam 16teda v auguste tohto roku som mala viem ze som primlada..
s mojim priatelom sme mali vztah 3roky cize od uplnych deti..on ma teraz 19...
koncom augusta sme sa rozisli pretoze ma podviedol s inou sice som mu odpustila ale on sa mi nedokazal pozriet uz do oci...nedavno som zistila ze cakam babetko..a jediny s kym ho mozem cakat je moj priatel,,hned ako som sa to dozvedela sommu to dala vedeit, o pr dni za jeho podpory aj rodicom mojim aj jeho..vzali to dost zle hnevali sa nas..teda moji rodicia sa dodnes aj hnevaju..par ludi z mojho okolia tvrdi ze nie som normalna ani ja ani on ked to babetko nechceme dat prec...
najdem tu nejaku "spriaznenu" dusu? maminku/tehulku v mladom veku?:)
dakujem Lucka:)

...

lenuliatko ... moj reč...
ale v prvom rade by som ešte dcéru poučila o antikoncepcii, o ochrane
... ale dúfam že sa to nestane... lebo aj moja dcéra dospieva klop, klop, klop

a ten priatel čo robí? pracuje, študuje?

lenuliatko

tak stym si uz bude msuiet poradit sama.ked si to zavinili samy samy to budu aj riesit.netreba ju vsak hned odsudzovat ale moja dcera keby s niecim takym prisla dam jej dve po papuli.

...

nič nie je v pohode....lebo čaká dieťa s niekým kto ju podviedol...
urobil to raz... urobí to aj druhý krát...
a v 16-tich ostane na všetko sama?

lenuliatko

to je tiez pravda ale ked sa stalo uz sa neodstane.ale je pravda ze 16 rokov na babo je naozaj malo ale tak stym sa uz neda urobit.

...

ano roztrhlo sa vrece...
maminky zabúdajú poučiť svoje dcéry o antikoncepcii a oteckovia svojich synov o ochrane...

nuggetka

závidim ti, ale keďže závisť patrí medzi 7 hriechov tak ťa obdivujem a buď šťastná...vychutnaj si materstvo...podľa mňa je to to najkrajšie čo dostala žena do vienka :)

lenuliatko

fiiiiha no pecka teda....som to necakala.waw.a uz to teda vie hej.a tesite sa obaja?a inac ja mam 19 a tiez cakam babo ale som uz aj vydata.po 4 mesiacoch mnazletstva som otehotnela tom som mala 18 :D
a casto prispievam do temy tuzbaa po dietatku a ostala som tehotna :D to uz amme klub tak s azapoj poradime ti asi budes potrebovat aj rady si dost mlada :)