Samovražda

lettynka

alexander213

to ako mozes len tak otvorene tu vyhlasovat ze sa ides zabit???!!!..urcite to neni jedine riesenie..ja mam tiez niekedy take nalady ze sa mi nechce zit..nemala som pekne detstvo..v skole ma sikanovali,vzdy sa mi vsetci smiali a nevedela som preco..keby len smiali..boli to aj fyzicke a psychicke utoky na moju osobu a rodinu..rozne prezyvky....doteraz neviem preco..ked som nieco sparvila doma rodicia po mne kricali a aj ubili...a nie vzdy to bola len vychovna facka..na strednej to nebolo o nic lespie..smiali sa mi,robili si zo mna posmesky,suskali si..fakt nechapem doteraz..bola som trocha pri sebe ale to este nei je dovod nicit niekomu zivot posmesakmi..zacala som trpiet bulimiou a anorexiou..nebola som na tom este tak ze som bola vychudnuta lebo som si uvedomila co robim..snazila som sa to prekonat..toto vsetk ona mne zanechalo stpoy...a predsa som tu..chodim psychologicke..snazim sa zit a pracovat na sebe v sukromnom aj profesialnom zivote..takze nechapem preco jedine riesenie...

alexander213

Ja beriem samovrazdu ako unik z nedostojneho a nestastneho zivota. Uz som sa par krat o samovrazdu pokusil a planujem dalsi pokus tentokrat z liekom hypnogen. Smrt je teraz mojim cielom, je to jedine riesenie...

SFjunior

Ahoj vsevedka!

Zase ma chytá tá myšlienka, ale nemyslím si, že by som to urobil, asi určite nie, ale človek nikde nevie. Tie problémy sa začínajú stupňovať a cítim, že ma to psichicki ničí a mám niekedy pocit, že by som to radšej vzdal. Do vezenia za niečo čo som neurobil je nespravodlivé. Možno stačí dokázať, že som stým nemal nič spoločné, ale možno že aj tak budú súdiť mňa. Toho páchateľa asi nikdy nenájdu, mal falošné doklady. Ak by ma odsúdili tak neviem čo ďalej. Spomínala si nejakú psychologičku. Ak by si niekoho poznala, poprosím ťa daj mi vedieť na stefan.fazekas@azet.sk, blízkych nechcem s týmito pocitmi v úvodzovkách obťažovať - nechcem aby boli smutný. Možno by porozprávanie s odborníkom pomohlo psychicky to znášať. Veľká vďaka!

alzbee

Keby si to chcel spravit, tak to spravis a neoboznamujes nas s tym...mam taky pocit, ze zato, ze tato tema sa tu uz zacinala stracat (ze nikto do nej uz neprispieval) tak si sa sem opat ozval a cakas, ze ti ludia budu pisat, aby si to nerobil...a dobre vies, ze kazdy ti bude pisat, aby si to nerobil. Ale ked si o tom presvedceny, ze to chces spravit, tak nase nazory su aj tak prd platne a nemusis nam teda hovorit cas a sposob, akym to chces spravit. Ale aj tak si myslim, ze len cakas nato, aby ti ludia pisali a odhovarali ta od toho. Lebo ten, kto sa naozaj spachat samovrazdu o nej nehovori.

mnn

Tak konec. Dve doj***vky v piatok, dalsia dnes. Koncim, toto nema ziadnu buducnost. Dufam, ze to tyzdna bude po tom. Uz nechcem trpiet, nema to zmysel. Bud o jednej alebo o piatej rano.

mariahh

Pamatajte ze kazdemu sa vstko vrati len mozno v inej forme, alebo bozie mlyny melu pomaly ale iste. Tiez poznam pripady triednych cajociek co skoncili nakoniec ako uplne chudery a naopak tie co boli vtedy za chudery to dotiahli velmi daleko :)))