Mam velmi vazny problem vo vztahu a prosim o radu

Príspevok v téme: Mam velmi vazny problem vo vztahu a prosim o radu
matelko21

Chodim s priatelkou 3 roky..A 90% nasich hadok odvtedy tvorila jedna tema a to sex.....Moja priatelka ma velmi lubi.viem to ale nikdy nemala vztah k sexu,-proste ju nebavi...myslienka spomenut si na sex je pre nu tabu....a ked sa milujeme..mi to vzdy pripada,ze to robi preto aby som bol spokojny..ale je pritom velmi vzrusena a vlhka tak to nechapem.............Je to tak 2x do mesiaca:( a vcera sme sa o tom bavili.......Som jej normalne povedal,ze si takyto mizerny sexualny zivot,ci v manzelstve alebo pred nim nepredsatvujem....Povedala,ze urobi vsetko preto aby to zmenila lebo ma miluje,,,a ked to nepojde tak sa rozideme,,,,..ved takto by sme boli len nestastny...Pritom ineho chlapa nechce-ani ju ziadny iny nevzrusuje..Ide len o ten jej postoj k sexu..Mala tazky a stresujuci zivot.a mozno aj to sa odzrkadlilo na nej.Potrebujem od vas len radu..Co by jej pomohlo aby viac tuzila po sexe

kkq

tak to máš problém. Ale nič si z toho nerob, je nás takých viac. Tá moja hovorí, že to len tak často nepotrebuje ako ja, a bolo pre mňa šokujúce odhalenie, keď mi povedala, že 50% z toho, čo sa milujeme je len preto, lebo to chcem ja. Hovorí, že ono to prejde, keď budeme manželia, ale tomu neverím, že sa dokáže viac uvoľniť, keď nebudú za dverami izby behať jej či moji rodičia. Tak neviem. Ale svadba zatiaľ nebude, nieže by som nechcel, ale ešte to nie je možné. Tiež som s ňou niečo cez tri roky. Veľa šťastia. :-)