cytologia

Anna Karenin

Som 4roky po operácii prsníka a pravidelne chodím na predpísané kontroly a teraz po cyt. vyšetrení je výsledok stupeň II až +IIIa a marker na prsník bol -T.M.v elevácii Ca 15-3 /31.8.2009/.Prosím Vás o vyjadrenie či mám očakávať lekársky zákrok alebo iba medikamentóznu liečbu,ďakujem.

Anna Karenin

Som 4roky po operácii prsníka a pravidelne chodím na predpísané kontroly a teraz po cyt. vyšetrení je výsledok stupeň II až +IIIa a marker na prsník bol -T.M.v elevácii Ca 15-3 /31.8.2009/.Prosím Vás o vyjadrenie či mám očakávať lekársky zákrok alebo iba medikamentóznu liečbu,ďakujem.

Anna Karenin

Som 4roky po operácii prsníka a pravidelne chodím na predpísané kontroly a teraz po cyt. vyšetrení je výsledok stupeň II až +IIIa a marker na prsník bol -T.M.v elevácii Ca 15-3 /31.8.2009/.Prosím Vás o vyjadrenie či mám očakávať lekársky zákrok alebo iba medikamentóznu liečbu,ďakujem.

lena251

Znova som bola po roku na preventivke a vysla mi cytologia II, vraj je vse v poriadku, ze I. by mi vysla len keby som mala zanmeho lekara, to su slova sestricky, na otazku ci si robi srandu povedala, ze nie. Tak ja sa v tom uz vobec nevyznam. II. je vraj v poriadku, no KO o rok. co vy na to?

stanklia

Dobry den este minuly rok mi robili cytologiu s vysledkom 3 a po 6 mesiacoch mi ju robili znova no a dnes som volala so svojim lekarom a povedal mi,ze ten stav pretrvava a musi ma poslat na nejake vyssie pracovisko.No po pravde mam obrovsky strach a chcem sa opytat co ma teraz caka.A chcem sa aj opytat,ze keby mi aj robili konizaciu mohla by som potom este otehotniet??

Kaylana

Matsches!Ďakujem za radu:)potešilo ma, keď som si tu našla aspoň jednu odpoveď.Vážim si každú pomoc.Kozmetiku vyskúšam.

strachoš

ahojte, ja by som sa chcela spýtať, mám cytológiu 2, ranku na krčku a pozitívne HPV. Mám napísanú diagnózu N 86 a D 25-1. Idú mi amputovať krčok maternice a poslať na histológiu. Mám sa báť, môže ísť o rakovinu, alebo nie? Ďakujem.

matsches

Kaylana! Skús používať dermokozmetiku, intímnu hygienuu BABÉ. Je to dostupné len v lekárnach. Ja som si ho objednala pre kamošku aj tá mala vzdy problémy a hovorí, ze jej tento gél dodáva super pocit cistoty.

Kaylana

Dobrý deň. Mám 24 rokov a mám mykózy.Aspom moj gynekológ mi to tak stále tvrdí. Mám stále škaredý tvarohový, zapáchajúci výtok, ktorý sa so mnou ťahá vyše roka. Nezaberajú mi žiadne tabletky a mám ho až taký, že mi nestačí len slipová vložka.Trápim sa s tým bez prestávky.V jednom kuse nosím vložky.A teraz v lete sa tam zaparujem.Už som užívala 8 tabletiek 150ku mykocyst a stále nič. Nejem sladké, sprchuje, sa vlažnou vodou, nosím bavlnené nohavičky,nechodím na kúpaliská a priehrady. Dokonca som mala cytológiu na 2 a povedali mi, že je to v poriadku. Ani na ďalšiu kontrolu nemám prísť. Prosím poradíte mi? Hrozne sa bojím a je to strašné nosiť vyše roka neprestajne vložku.A je to v poriadku keď nemusím prísť na kontrolu cytológie pri mojom probléme?Je to pravda že pri cytológii 2 je zo zákona povinnosťou chodiť na cytológiu každý pol rok?Mne osobne to gynekológ nepovedal, tak sa pýtam či je to pravda.Ďakujem a verím že mi poradíte.