push-up alebo gelova podprsenka

NikiH

Ahojte, ja osobne mam skusenost aj s push up podpsenkou aj s gelovou...ale gelova mi pride len na nejake prilezitosti...na bezne nosenie urcite neodporucam... push up je moja verna spolocnicka uz niekolko rokov :) premamicky.eu

luxina

da sa niekde zohnat neaka lacnejsia push-up alebo gelova tak okolo 10 € ???push-upky maju v quelle(aj v tejto cene) ale gelove podprsenky???no tie neviem kde zohnat lacnejsie....

sally

Áno mirka, písala som už:)
Ibaže ja by som potrebovala info na konkretny shop, kde by som si ju aj mohla skúsiť, pretože mám malé prsia a všetky podprdy mi nesedia:( ani nieže nesedia, ale ja by som chcela takú, čo mi prsia riadne vytlačí
takže tak... ale dík

kla.ra

baby ja mam WONDERBRA z TESCA na Kamennom namesti v BA, ta znacka tam ma svoje oddelenie, normalne v spodnom pradle...ja odtadial mam kraasnu cipkovanu podprsenku za 670sk, ale nema moc push-up efekt, ale mozno mam aj na wonderbra male prsia, ale inak je prekrasna...

mirka 23

Sally, ty si už nepísala? Lebo niekto sa tu už pýtal na Wonderbra. Dajú sa zohnať cez net. Myslím že som už písala stránku. No a veľkosť A sa zháňa ťažko. Aj v obchode takúto veľkosť nemali. Ale keď sú gélové, tak je béčko v pohode, a navyše ti to aj zväčší prsia.

katulik

sally aj ja mám 70 A, a také ťažko zohnať. LOMAR som také ani nenašla. možno mirka poradí MIRKA DAKUJEME.

sally

a baby, nemate niektora podprdu značky Wonderbra??? a kde ste ju zohnali?thanks
A ešte niečo, tie podprsenky Lormar,70B su najmensie? alebo su aj mensie, t.j.70A?