push-up alebo gelova podprsenka

mirka 23

-odkaz odstránený-
Tuje tá stránka. Mne veľmi dobre sedí tá úplne dole vľavo. Myslím že je aj v čiernom. Tiež neviem koľko peňazí chceš investovať, či to nie je na meniny drahé. No a skús jej pozrieť viaceré podprsenky, aké má číslo.

mirka 23

Janko, Svetlana ti dobre radí. To 70 B si si pozeral na jej podprsenke?
Veľkosť košíkov sa označuje písmenami (A B C D E), Ačko sú najmänšie čiže jednotky, Béčko dvojky...
Neviem koľko máš času do menín, ale ja by som jej objednala z tejto stránky. Sú to značkové podprsenky a sú lacnejšie ako v obchode a navyše ak jej podpira nebude dobrá, tak môžeš vrátiť alebo vymeniť. Najlepšie sú podprsenky s gélovými vankúšikmi.

svetlana6

janko to je mile, ze na priatelku takto myslis :) akurat podla toho ze je chuda a ma male prsia ti tu nikto velkost neporadi. to cislo znamena obvod ktory sa meria pod prsiami (pokial sa nemylim) a to cislo je velkost kosikov. ked ma male prsia, bude mat pravdepodobne kosiky A. najistejsie pre teba bude, nenapadne jej "uchmatnut" nejaku inu podprdu a pozriet sa na na listocek na vnutornej strane,na ktorom bude ta velkost napisana :)

janko...

ja chcem kúpi priateľke podprsenku k meninám. poraďte mi, že čo znamená to číslo 70 a čo je B. a keď je moja priateľka chudá a má dosť malé prsia akú veľkosť odporúčate? dakujem za odpoveď, lebo predavačiek by som sa asi hanbil opýtať.

anjelicek

marissa neviem ci si videla,teraz mali lormar taku gelovu,boli cierne s modrymi kvietkami,alebo biela s ruzovymi..fakt nadherne,ale ta 75 by mi bola po par opraniach siroka a 7 ma reze :-( som smutna.nemozem najst peknu,vzorovu a ahladku podrsenku,ktora by mi zvacsila a za rozumnu cenu.u nas mame niektore lormar napr za 380 co je super cena oproti inym obchodom

marisssa

ja mam 80B a nadherne mi sedia tie od Lormaru..ale tak to je vsetko vec vkusu, financii a velkosti.. a este aj trpezlivost, lebo najst tu spravnu podprsenku niekedy trva...mne zas nesedia dobre take lacne, od cinanov napr., ako pekne su, cipkovane a tak,ale ten tvar?!

anjelicek

ja mam napr za 169 z trhu,nadherna jemna na vrchu,s cipkou,vnutri bavlnene a este tak zvacsuje tie moje male vyrazky:-) vacsinou nam 75 B,ale ked som chcela Lormar tak su mi tie 75 B velke, 70 b male:-(

mirka 23

Ja súhlasím s Marissou. Je to veľký rozdiel mať na sebe značkovú podprdu a nejakú čínsku, ktorá nedrží prsia, nesedí a materiál je nepríjemný na telo. Jednoducho keď si človek zvykne na kvalitnejšiu vec, tak sa nevráti k tej menej kvalitnej. Nohavičky by som si u číňana vôbec nekúpila, kvôli materiálu, potom majú ľudia kožné problémy.

marisssa

anjelicek---lenze je uplny rozdiel kupovat si lacnu podprsenku v butiku, predajni so spodnou bieliznou a niekde u cinanov....

anjelicek

ja pracujem v predajni spodneho pradla a mame i drahe,i lacne a zakaznicky si chvalia podprsenky aj za 150 korun,peru ich velmi casto a drzia.niekedy ani nie je vidiet rozdiel medzi tymi drahymi ci lacnymi.ta cena je o znacke hlavne.ja kupujem aj napr v predajni CandA atams u tiez super podprdy,periem ich nonstop a to v pracke,nie rukach a stale su ako nove!!!