Streptokok v posve a hrdle

Príspevok v téme: Streptokok v posve a hrdle
akinom007

Baby podarilo sa Vam niektorej zbavit sa toho? Uz dlhy cas mam problem zo streptokokom (agalactie a anhemolyticky)proste stale ho mam niekde bud v psove a sposobuje mi problemy alebo hrdle.Ked ma gynekolog prelieci idme na kontrolu vysledok je ok ale uz je v hrdle a potom naopak, proste nie a nie sa ho zbavit uplne.
Poradte.
Imunologicke vysetrenie mam uplne v poriadku.

jazmin

akinom007 - ja by som ti poradila ak smiem, aby ste nemali pohlavny styk, kym sa to u teba nevylieci - pretoze tento bacil je infekcny a mozes to preniest na druhu osobu tel. tekutinami. ak praktizujete aj oralny sex, tak nemas sa coho cudovat. ked to mas v posve,neprelieci sa to a praktizujete hned na to aj oralne.. samozrejme ze to prenesies do dutiny ustnej. pekne to vysvetli partnerovi :)a uvidis vysledky :) avsak, ked tou pricinou nebude to, co som tu opisala, tak bude lepsie nadalej hladat riesenie na tvoju problematiku.

ceky

surová strava je odpoveďou na všetko čo hľadáte: mustwatch.hztz.cz

Odhaľte jednu z najväčších manipulácii civilizácie. Ľudské telo je schopné samohojenia!!! A to z akéhokoľvek stavu. Od nadváhy až po rakovinu... Lenže čo by sa stalo farmáciam keby sme prestali byť chorý? Spávne ... ;)

p.s. mám mnoho zaujímavých dokumentov, preto nehávam email...stačí požiadať a určite odpoviem

sheri

Sterom mi na mandliach zistili Streptococcus agalactiae a okrem neho Staphylococcus aureus a Enterobacter sp. Mohla som vsetko toto chytit pri oralnom sexe ?

zuzka327

mne gynekologicka pred dvoma dnami tiez zistila streptokoka vo vagine a predpisala mi DALACIN V 2% .. je to antibiotikum tak dufam ze pomoze.. chcem sa spytat ci to moze mat aj moj partner? mal by ist tiez k lekarovi? a mozem mat vlastne teraz pohlavny styk?

RNG

ja som uz davno von z predavania, ale v Cechach maju citricidal(60%) najdes to na Google.cz, z toho treba 30-35 kvapiek na liter vody.

lenccok

ja som mala streptokoka v posve...liecila som sa nejakymi gyn. liekmi, uz je to okej...ale zaujimalo by ma ci to mal teda aj moj partner
beriem aj GSE...!
ale uz mi dochadza:(...kde ho opat zozeniem? RNG da sa este u Teba?

alexandra...

no ja neviem ci mam streptokoka ale mala ho spoluziacka a uz ja mam dost dlhy cas nadchu a nejak nekonci..a zacalo ma boliet hrdlo..ja mandle nemam ani nosne ani krcne...to ho mopzem mat aj tak..lebo asi ho mam lebo dnes ho frajerovi doktorka zistila..ja som zatial u doktorky este nebola lebo moja je aj tak blba a nic mi neda...a uz tri dni skoro nemam hlas...mohlo mi to napadnut hlasivky..lebo ja o tom streptokokovi vlastne ani nic neviem...pls napiste nieco mi o nom