je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

panic

to vsetko kvoli tomu, ze sex je na kazdom rohu. myslim to tak, ze je v reklame v klipoch, proste uz nie je tak tabuizovany ako bol volakedy. no tak ludia si myslia, ze to teraz musia nutne vsetci robit. a ked to niekto zatial nespravil tak si o sebe mysli, ze asi nie je normalny. normalny nie je akurat tak ten pristup k sexu. to nie je sport. to sa nemame pretekat v tom, kto vystrieda viac sexualnych partnerov alebo v tom kto to castejsie robi, atd. sex ma byt nieco co dvoch ludi naplni, co ich este mozno viac zblizi.

sinka

panic,pekna rec! pravdiva.ja poznam aj starsich a ked nenasli toho praveho,tak nemaju problem este pockat.a vobec im to nevadi.

panic

ja mam 19 a som este panic. je to normalne? ehm....nemusite mi odpovedat. odpoviem si aj sam. je to uplne normalne. o panictvo pridem, ked budem chciet a s clovekom, ktory bude stat za to. a su aj ludia, ktori este nemali sex a pritom im je 25. takze asi tak.

katika88

Jasne je to normalne ja mam tiez 21 rokov a som este panna a aj priatela mam a ten je panic.Rozhodne nestacaj panenstvo len tak s hocikym, radsej si pockaj na velku lasku, neboj sa ta urcite pride.Keby si to urobila len tak s hocikym tak by ta to neskor naozaj velmi mrzelo, ver mi.

omyl

a na to hlavne som zabudla...Rica,nesprav taku chybu ako ja..a ten najvacsi dar,co teraz mas,daj skutocne cloveku,ktory si to zasluzi..

omyl

Ja som urobila obrovsku chybu...myslim,ze to bolo to najhorsie co som vo svojom zivote urobila!Dala som svoje panenstvo cloveku,ktory si to vobec nezasluzil a bolo to len na 1noc....pritom som doma mala milujuceho priatela,tiez panica..ano,podviedla som ho.Viem,ze to vobec nemalo logiku a do smrti to budem lutovat..zial,cas uz nevratim...

karkulka

A preco by to malo byt nenormalne :) kazdy je iny a preto aj kazdemu vyhovuje nieco ine :) nemam rada to ludske delenie na normalne a nenormalne ...je to blbost pretoze co je normal ked sme vsetci taki odlisni a potrebujeme nieco ine :)ja som o to prisla v 19tich aj ked nie prave najchvalitelnejsim sposobom ale aspon to nebolo v 15tich rokoch(nedajboze este skor,co uz sa mi zda prilis unahlene..ale doba sa nejak zrychluje, s tym asi n ic nenarobime :) ) ...mozno by som to teraz urobila inak ..preto si dobre rozmysli s kym to urobis ...aj ked to mozno znie ako gyc ...ale ked si raz na to spomenies tak aby si nemala husiu kozu :) pretoze prve zazitky novych veci su vzdy dolezite , pretoze tak si ich zvacsa budes pamatat ako sa zacali :)a pozor na pošukov co by len zasunuli a odisli ..garantujem trauma je ista :) radsej nech je to niekto kto ta bude mat rad

igorko

Ja mam skoro 21 a strasne to uz potrebujem..:-))..Mam priatelku (zachvilu 18), no ta tvrdi, ze ona to chce robit len ked sa vyda..:-((..A newiem, co mam s tym uz robit..:-((..