Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

život s rozvedeným mužom

Príspevok v téme: život s rozvedeným mužom
slunco

mam potrebu zistit,co si ludia myslia o zenach,kt.ziju s rozvedenym muzom,ked koli nim odide od rodiny.Uznavate argument,ze radsej nech maju deti dve relativne stastne rodiny,alebo jednu a choru, nefungujucu..zijem momentalne vo vztahu s rozvedenym muzom, no neviem sa zmierit s jeho exkou, lebo nastroj ako ziskat spat uz ex manzela je ich 12rocna dcerka,ktora je navyse postihnuta DMS.Nepaci sa mi ako ju zneuziva a nabada proti mne a k nam ju posiela za trest.Je to normalne?A ona tym len trpi,lebo nevie spracovat to co jej matka povie a to co je naozaj pravda.

andy

Nepochopila som, že malá k Vám chodí len za trest? Verím ti, že to máš ťažké, lebo ja som na tom podobne. Už sa to zlepšilo, ale je to na priateľovi. Bol na niečo zvyknutý, pre neho je samozrejmé, čo robí pre malú, poprípade pomáha exke, aj keď mu ona len strpčuje život. Ale treba si to vydupať, dať mu najavo, že sa Vám to nepáči, verím, že sa to postupne zleší. Aj keď je jeho dcéra chorá, nemal by ju nechať ťa urážať (niekto to tam písal, ale neviem, odkliaľ to zobral, nepostrehla som to),....Porozprávaj sa s ním a hlavne ho vždy podrž, keď ide o malú, je to jeho dcéra a ak by sa mal rozhodnúť medzi Vami dvoma - krv môže vyhrať. A to predsa nechceš

liana

myslím si že by si sa nemala zaoberať čo si kto myslí ale či si v takomto vzťahu spokojná.či ťa napĺňa.zaleží na to či sa necháte rozptylovať citovým vydieraním alebo nie,tým pádom nemôžete ísť Vy dvaja na plno lebo stále je tu niečo z minulého vzťahu.ak sa partner rozhodol pre Teba mala by si byť na prvom mieste.dceru možno má rád ale ľúbi Teba,on by nemal dovoliť aby tento fakt narúšal Vaše spolužitie.ak ťa jeho dcéra uráža zváš si či to mieniš trpieť alebo nie...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.