Prsia extra? Funguje to

tyrusqa

Ahojte baby,presne nad tym som rozmyslala.Ja mam presne take ako to popisuje nessi a mam uz 25.Kolko toho asi treba vybrat?Po akej dobe to zabera?Nepriberiem na inych castiach tela?

nessi

ja mam nulky, su nesumerne navyse, lebo jedno je o kusok vacsie aj ked vlastne ani nei su. mam 22. myslim ze sa to uz nezmeni, je to zle, nemam si aku podprsenku na seba dat...myslite ze mam ist do toho?

ikuska

mam 18 lenze ja som mala dvojky a mala iste problemy ktore neuvadzam takze je to z tabletiek urcite mne do 17 nerastli a potom tu bol ten probem:)))

awoj

ja som zvedava na ten herbust,,,jaj slabejka napis....juj bo tam sa pise ze lieci aj frigiditu,,,a boha ja sa za nic na svete newem spravit,,,tak by som bola rada,,keby aj to vyliecilo

catherin

Baby ale niktora z vas ktora uzivala taketo lieky na podporu rastu prs tu neuvadza vek. Asi tak do tej 20tky je telo stale vo vyvoji tak je dost mozne ze to nie je z liekov. Ak to napise 25 babena tak na tom cosi bube. Takze Ikuska a Slabejka mozem sa spytat kolko mate rokov?? Skor ako si vsetky pokupime zazracne lieky. Dik

scarlettt

ikuska,a uzivala si len to 30tabletove alebo 100tabletove balenie?to uz po jednom baleni sa ti dostavili vysledky?a uzivas aj antikoncepciu?moze sa to sklbit?prepac ze vela otazok,ale som zvedava