brusko

Príspevok v téme: brusko
hlava

ahojte ja som sem uz raz pisala no moje brusko uz trosku vykuklo a to zacinam 5 mesiac.ale ozaj len trosku,a chcem sa spytat ze ked lezim mam tak nizsie taku malu gulicku asi to je moje babo ale citala som ze uz ma vystupovat maternica do bruska lebo sa nezmesti do panvy ale mne sa zda ze je nejako stale nizko moze to byt ono&,?

hlava

diky mocc niesom este na konci len zacinam 5 mesiac..a dakujem vam:)to tak cloveka podpori trosku no jasne chodim pravidelne ale teraz idem az po mesiaci 31.10 takze ete si pockam.a preto sa chcem poradit aspom takto:)dakujem vam

vierka

áno,to guľaté čo cítiš,je maternica.Ak si už pri konci piateho mesiaca,mal by byť ten guľatý vrch maternice v úrovni pupka.Už by si mala pociťovať pohyby bábätka.Sú také jemnúlinké,ale v ľahu by si mala cítiť také ako keby sa uvoľnila bublina v brušku.ten pocit patrí medzi najkrajšie.Ja keď som čakala naše prvé bábo,tak mi bolo až do plaču,keď sa blížil termín pôrodu,že už nebudem cítiť to,čo som cítila.ale prišli pocity a city oveľa krajšie a silnejšie.

lenuliatko

neboj sa brusko narastie ...moje tiez nebolo velmi vidno v 5 mesiaci sa zacalo poriadne zaoblocvat a za par tyzdnov som bola ako balonik a teraz ani nehovorim.ale elis ma pravdu kontroluje ta doktor pravidelne?ved keby nieco nebolo ok tak ybpovedal.niektore zeny nemaju poriadne brusko ani v 8 mesiaci..