Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Floragyn verzus Pharmatex

Príspevok v téme: Floragyn verzus Pharmatex
Tanulik

Zdravíčko.
Som 1 týždeň po vyliečení kvasinkovej infekcie, pričom mi moja gynekologička predpísala na udržanie vnútornej flóry Floragyn čapíky. Zatiaľ som si dala len jeden čapík pred dvomi dňami na odporúčanie gynekologičky. Avšak by sme s priateľom chceli skúsiť pri milovaní antikoncepciu Pharmatex vaginálne kapsule a tak ma zaujíma, či sa tieto dva prípravky môžu ovplyvňovať. V príbalovom letáku Pharmatexu sa uvádza „súčasne s touto antikoncepciou sa nesmie používať žiaden iný vaginálny prípravok, lebo akékoľvek lokálne (vaginálne) liečivá môžu inaktivovať spermicídne účinky prípravku“. Môže teda znížiť, alebo inaktivovať Floragyn účinok Pharmatexu? Je Floragyn považovaný za liečivo? Alebo sa tým myslí len to, aby som naraz neužila s Pharmatexom aj Floragyn...? Vopred ďakujem za odpoveď.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.