Cudzie meno v posteli?

Príspevok v téme: Cudzie meno v posteli?
zufala

Ahojte, pomozte mi prosim!!! Stalo sa Vam, ze Vam partner v posteli povedal inym menom ako Vasim? Moj priatel mi vcera povedal "pri tom" menom svojej byvalej, s ktorou sa nedavno kvoli mne rozisiel, lebo sa do mna zalubil. Nastalo trapne ticho, mrzelo ho to a tvrdi, ze bol pri tom so mnou, myslel a miloval sa so mnou, ale prave v tej chvili asi na nic nemyslel, ked mu to vyletelo. No mna to teraz hrozne skrie, co to znamenalo. Poradte mi prosim co mam robit, dik, lebo uz som zufala!

12ab12ab

Z toho si nič nerob ... mne sa stalo, že som svojej povedal meno svojej sestry :)... proste mozog má, podľa mna, zafixované určité frázy, slová ktoré často vyuziva, castokrat sa stava urcite aj vam, ze pomenujete niekoho inym menom ... takže hlavu hore, určite ta lubi :)

orgi

Neboj sa, urcite to nic neznamena. Ak vie co robi a vie co chce, tak sa predsa s nou rozisiel kvoli tebe. Ale sedem rokov je strasne dlha doba a to meno sa mu muselo za tu dobu vryt velmi hlboko do mozgu a do jeho slovnika. Nezufaj, ked si na teba viac zvykne, uz sa to nebude stavat:)
Mna tak priatel raz oslovil, ked sme sa hadali:DD teda po svojej byvalke. Tak ja som sa tiez nahnevala, ale viem, ze to nic neznamena, pretoze mi dava najavo vela lasky. A inak jeho rodine sa tiez obcas stavalo, ze ma oslovili po mene jeho byvalky, s ktorou chodil dost dlho.

zufala

Dakujem Vam vsetkym za ohlasy. Priatela to mrzelo a dokonca sa ma v sms pytal, ci ho za to nenavidim, lebo som nemala cas mu odpisat. Fakt sa citil trapne a tak som sa rozhodla to nechat tak a zabudnut na to. Vlastne to nebolo ani priamo jej meno, ale funkcia, lebo v ten vecer kedze ho povysili sme sa zo spasu oslovovali funkciami a ta jej mala v podstate aj suvis. Ma ma rad a ja musim respektovat ze bola dlho v jeho zivote aj ona a on jej ublizil a tak lahko sa to cele vymazat neda a ani nema vyznam- su to jeho spomienky. Ved aj ja mam svoje. Ale dik, Vase rady a postrehy mi pomohli.

nuggetka

mne sa stalo, že ma priateľ v noci zobudil zo slovami...mami?nika?...a spal ďalej...neviem prečo v našej posteli hľadal svoju mamku alebo sestru, ale dobre sa na tom posmejeme... :D

adulik

milá zúfalá, aj mne sa stalo to isté... boli sme na svadbe známym, dačo sa popila a ráno keď sme si išli ľahnúť, tak mi priateľ povedal zopár pekných slov a oslovil ma tiež menom jeho bývalky... nechala som to tak, ale keď sme sa potom zobudila, tak som o tom povedala a teda ma to aj rozplakalo... Mrzelo ho to a cítil sa veľmi trápne. Tiež mal niekoľko ročný vzťah, ktorý on neukončil a jednoducho mnohé veci sa mu občas vrátia, ale pre neho to nič neznamená, tak to neriešim. Aj on je spokojnejší a šťastnejší, že som sa k tomu takto postavila a dokazuje mi to každý deň. Ja viem, že ťa to zamrzalo, ale nerob z toho väčší problém ako by mal byť.
Prajem vám veľa šťastia a lásky

monka11

zober si to tak,chodili spolu dlho,urcite na nu tak skoro nezabudne,ako nemyslim,ze na nu mysli,ale obcas si urcite spomenie ,ked boli spolu tak dlho..a nakoniec kazdemu sa stane ze nieco povie a vlastne ani nevie preco,ja by som z toho dramu nerobila,stalo sa...

inuška 31

Z toho vyplýva jedno poučenie: neoslovovať partnera menom, vyhneš sa nepríjemnostiam, veď sú rôzné pekné oslovenia, a je to aj sexi

zufala

Ano mal ju rad, chodili spolu 7 rokov z toho ten posl. rok uz riesil mna a dlho vahal co robit, ale nakoniec sa rozhodol pre mna. To ze mu to vyletelo ho trapi, aj teraz sa mi preto ohlasil.

gater

Nedavno sa rozisiel... Bol s tou zenou dlhsie... Mal ju rad pokial si do jeho zivota nevkrocila ... Moze to znamenat vela ale aj nic. On to urcite povedat nechcel...