Nieco ako kava...

majka_

ale energy drinky neposkodzuju viac srdiecko? su obdobia, kedy by som jeden energy drink potrebovala obcas, ale naposledy som skoncila na internom s busenim srdca a nedostatkom kalia. ti, ktori maju problemy so srdieckom (teda busenie srdca, selest - u mna uz tam skoro neni, ale bol), asi nemozu pit tieto drinky ze? a co guarana? kava mi moc nerobi zle. pijem nescu.

......................

guarana-ale obsahuje tiez vela kofeinu.alebo caj-zeleny, cierny.alebo zajdi do lekarne a popytaj sa co je v ponuke.

kafe

speed 8, je to hnusne, tak to radsej pi s dakou malinoukou, ale preberie ta to, je tam vysoka koncentracia kofeinu..ja som na tom boal cele skuskove

stastickos

cavte, nejde o to ze nemozem:
Kavu mozem a aj pijem ak musim, ale viem, ze to nie je velmi zdrave a dve kavy na den to je dost, kedze mam 18 rokov. jednoducho, ked sa potrebujem dlhsie ucit aby som vydrzala!
Dakujem za vsetky prispenky!

mirka 23

fytotonic a navyše je aj zdravý, sú to vitamíny. Prečo chceš niečo iné ako je káva? Prečo nemôžeš kávu?

amika

GUARANA,ja ked som bola ospala a potrebovala som vydrzat na nocnej tak som jedla cukriky z Guarany,pomohli mi teda fakt musim uznat,len musis dat pozor,aby si nebola na tom zavisla,co sa mne nastastie nestalo :-) teraz pijavam na prebratie okrem kavy zeleny caj