Mam akne

Príspevok v téme: Mam akne
cibi

chcela by som sa spytat,a poradit sa,mam akne ale len na licach inak mam cistu plet,vyskusala som vselico,ale teraz idem asi na antikoncepciu a celkom sa toho obavam ze mi to nepomoze.este mi doktorka navrhla Roacutan,ale to ma vela neziaducivh ucinkov a ja neviem co uz mam robit.trapim sa s tym uz rok.. mam 18 rokov.. dakujem

lilinka

a baby teraz je novinka omnilux lampa ktora sa da kupit aj domov, stoji okolo 10 000, ale na akne je to bomba, ja to teraz dochodim tam a potom si ju kupim, modre svetlo je prizapalove, cervene regeneracne, vychladzuje aj jazvicky...je to asi to najlepsie co na trhu teraz je a naozaj to ucinkuje

lilinka

omnilux v ULK v BA, nic mi dlho nepomohlo, chodim na modre aj cervene svetlo a konecne sa mozem na seba pozriet:)

cibi

daj si www.biolampa.sk
alebo do googla mas tam o tom viac napisane.. biolampa.. a prva stranka
no infracervene svetko mam aj ja,ale pouziovam to na nadchu to nema take regeneracne ucinky...

cibi

lenuliatko ja ti strasne dakujem. nasla som si vselico o tej biolampe,a som pevne rozhodnuta ze radsej to kupime ako bioptron.. nasla som si aj stranku kde ukazali priebeh liecby fotografie,a som nadsena.. mam nadej a viem ze zase to budem mat ok,ako som mala vzdy peknu plet.. este raz dakujem

cibi

a pouzivam na tvar teraz jedno antibiotikum.. bude sa to znasat s tym svetlom?ci nemozem nic pouzivat.mam doma jednu lampu,infracervene svetlo,to asi nieje to. ze?