Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VLOZKY

wwwwww

tak to je: to mi hovor, na strednej som krvacala velmi silno, na noc som si davala dve vlozky vedla seba a aj tak som vzdy pretiekla:(( Zo skoly som isla raz aj domov, lebo som pretiekla na rifle. Mala som to priserne, este aj velke bolesti, ale preslo mi to, neviem, ci je to vekom alebo tym, ze som brala 4 roky hak.

tak to je

ja to nepocitam, ale nie je to nejako nehorazne vela. prepacte, ale netrufam si ani tipnut, no myslim, ze je to v pohode.
ale naozaj kazdy sam vie kolko mu treba, zavisi od potreby - niekto mava silne krvacanie, niekto slabsie, preto niekto minie viac, niekto menej.
ja som velmi vdacna, ze nezazivam az tak silne krvacanie, sice bolestive, ale aspon ta intenzita nie je az taka silna.
zazila som jedenkrat taku silnejsiu, no poviem vam, ze to nebolo nic prijemne. stale som behala na WC, ze v akom stave vlozka je, neustale som sa kontrolovala, ci nemam spinave nohavice, no ale najhorsi je ten pocit, ked sa to zo mna akoby "lialo".
pre takych je asi najlepsie pouzivat tie najhrubsie vlozky s najvacsou absorbciou, aby ste sa nemuseli obavat, ci to nepretecie, no a na noc su potom vyborne tie dlhe.
jednoducho - niektora ma zasa velmi silnu, ina zasa velmi bolestivu a niektore ani neviedia, ze ju dostanu.

kamyla

Ja mam menzes 7 dni, potom este 1-2 dni spinenie. Miniem dva baliky vloziek. Tampony pouzivam len obcas, ked idem von.

mirka 23

Ako 9 ročná? Tak to je sila. To si ako prežívala?
Chudokrvná som aj ja. treba papať hovädzie mäso a kúpila som si od RNG doplnok easy iron (155sk).

edna

Pre ORGI
silne krvacanie mam prve tri dni.Aj ked sa postavim zo stoilcky,tak to citim,dost teda.Vlozku menim tak kazde dve tri hodiny,podla potreby,na noc si davam nocne. A mas pravdu som chudokrvna. Mam 27 rokov. Menzes som dostala ako 9-rocna :((

majkaaa

Možno sa ti to zdá málo minúť 5 vložiek vzhľadom na tvoju spotrebu a silu krvácania. Ale môj akože ten "najsilnejší" deň menzesu trvá jeden deň,vtedy tak tri vložky,na druhý deň je to už vlastne také väčšie špinenie.Naozaj netreba viac.A podotýkam,vložka nikdy nie je úplne nasiaknutá,mením podľa potreby.Nie som humusák.

267

Ja krvacam 7 dni. Miniem 3 a niekedy az 4 baliky po 10 ks vloziek. Prve 2 az 3 dni krvacam silnejsie. Vlozky si menim radsej castejsie aj ked nie su uplne plne. Z hygienickych dovodov, aby sa krv nerozkladala a podobne. Minut 5 vloziek za celu menstruaciu sa mi zda velmi malo.

ahojcek

edna, krvacas vela, ale aj ja som tak, asi do 18tich. Pocas periody teraz pouzivam tri druhy vloziek - nocne, denne a ku koncu mensie. Menzes mi trva uz len tri dni, jeden-dva dni potom este spinim. Prve tri dni si na noc davam nocne vlozky a cez den take dve-tri vacsie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.