stalo sa vam to uz? ..poradte dakujem

Príspevok v téme: stalo sa vam to uz? ..poradte dakujem
lamburginy

Teraz som opalena od slnka inak som bleda ako stena napr prsia mam uplne biele :)lebo sa opalujem vzdy s plavkami..ale chrbat aj brusko nozky mam este tmave..no na pleci sa mi urobili vyrazky a potom chrasty a vlastne mam tak biele flaciky su take biele ako moja povodna pokozka..mae aj vy takeho flaciky po chrastach ked ste opaleny ? dakujem za odpovede

lamburginy

:)no to ano..ale ved ked sa obnovuje koza po chraste tak nemoze sa obnovit opalna ze to je logicke..no dufam ze mi to umizne a ked pojdem ku koznej tak sa opytam ..:)ja sa rada pytam doktorov aj ked hluposti :)xi inak vdaka

anisa

Jáááj, tak myslím, že áno, aj tak :-) Ja niesom medička, ale viem, že tam nastávajú nejaké procesy, pri odumieraní tkaniva, alebo tak pod., toto Ti už ale nevysvetlím, nerozumiem sa do toho.

lamburginy

jasne len ci si to pamatas :)od detstva :)no a ked si uz opalena a sa ti urobi chrasta z vyrazky alebo tak takto je to iste nie ? tiez sa obnovi povodna biela koza ..?

anisa

Áno, myslím si to, pod chrastou sa mu to neopáli, zostane mu pôvodná farba, aj s tým už mám skúsenosti, kolená som mala pozodierané skoro vkuse, keď som bola malá :-)

lamburginy

dakujem anisa ... ale urcite to bude hento myslis ze aj ked si niekto rozbije koleno a je opaleny potom tam ma biely flak ?

anisa

Áno, aj ja som tak mala v minulosti, ale potom to akosi samo zmizlo, ani som nespozorovala kedy, je to od slnka, niekde možno vynechal pigment, alebo ako to ináč nazvať. Myslím, ale, že mne to zmizlo pri ďalšom slnení :-) Nič sa neboj, je to dočasné a nič Ti nebráni spýtať sa na to aj svojej kožnej lekárky, ak chceš :-)

lamburginy

ahoj anisa dakujem ale mne sa urobili teraz chrasty a teraz mam az biele sice to je asi to iste ze ? lebo moja povodna farba koze je biela cize sa mi obnovila moja koza..cize aj ty mas s tym skusenost ?

anisa

Pozri, myslím, že sa to už stalo aj mne v minulosti, ak sa slníš s chrastami, jasne, že keď sa Ti oddelia, tak nemáš pod nimi opálené. Nie je to žiaden problém, až sa budeš nabudúce slniť, už Ti pekne zhnednú aj tie časti, na ktorých si mala chrasty.