Nechcú ma nechať ísť.............

Príspevok v téme: Nechcú ma nechať ísť.............
let me go

Do tohto sveta nepatrím, každému zámerne alebo nezámerne ubližujem, nikoho nedokážem lubiť takého aký je, na nič si nedokážem zvyknúť, ludom sposobujem len útrapy, bolesť, strach.......rozhodla som sa odísť....do toho iného sveta i ked viem že skončím v pekle......a budem tam trpieť.....Ale ludia ktorých milujem zažijú už len chvíľkovú bolesť a potom už nič........potom, po roku zabudnú a bude im lepšie...
Len že oni to nechápu! Nechápu že aj pre nich aj pre mňa to bude lepšie....Prečo to nechápu??? nechcem už ubližovať.....nechcem aby mas lutovali....chcem len odísť.....

fuli

Ahoj....v Tvojom prispevku je az vela definitivnych vyrazov....asi to bolo pisane v dost prisernom stave..
ak chces kludne mi napis na mafli@centrum.sk, mozno nieco vymyslime, neboj=)

maira

hovori z teba nezrelost prepac mi za tento nazor pri prvej prilezitosti si vravis nezvladnem to ani netusis kolkym ludom na tebe zalezi a ako im bude za tebou tazko, na milovaneho cloveka sa neda zabudnut nikdy, kup si zvieratko skrecka kralika hocico uvidis ako najdes zmysel svojho zivota ked uz nie v ludoch tak v tomto nemom stvoreni.. zivot je to najvzacnejsie co mame