ZÚFALSTVO__POMOŽTE__PROSÍM

zúfalá

PROSIM VAS ESTE MI PORADTE CI MU MAM NIECO KUPIT NA MENINY ALEBO NIE ... BUDEM MATZA 3 TYZDNE A NEVIEM CI MAM ALEBO NEMAM NIECO KUPIT ...VIEM PO SOM STRASNE TUZI A CHCEL AB YOSM MU TO KUPIT... LEN NEVIEM CI TO NEBUDE VYPADAT AKO VTIERANIE POMOZTE PLS DIKY MOC

jesika

chalani su fakt divni je to proste ina rasa alebo ako to mam nazvať.Hlavne že oni hovoria že my baby nevieme čo chceme no nech sa pozru na seba.Mal by si uvedomiť či chce priatelku alebo len kamaratku na pokec.A ked ta bude ešte chvilu štvať tak mu to rovno vylep medzi oči.No nie?

marv

jajka001: ako kto :) možno sa tak chová lebo viac myslí na to čo si myslia iní ako naša zúfalá... :) to vekom prejde

zúfalá

chalani su zvlastny....a ano je to moj rovesnik je medzi nami 13 dnovi rozdiel ... :( ale aj tak ho maaaam radaaaaa

jajka001

no vidis, tak jej ako spravny chalan vysvetli, že v spolocnosti sa chova ako vo svorke vlkov a podstatne je ako sa chova ked je s nou :)

zúfalá

jajka001 ....ja ho maaam veeeeeeeeelmi rada,len jeho spravanie zalezi este aj od toho ci je s kamaratmi alebo nie.Ja sa spravam stale rovnako mne je absolutne jedno ci je s kamaratmi alebo sam alebo ci su v pritomnosti moje kamosky.Ale on ked je s kamosmi a nieco potrebuje bavi sa somnou len koli tomu ze nieco chce.Ked sme sami rozpravame sa normalne je vtipny,mily,uprimny,zlatucky ...
MARV ,.....vyskusam to stym filmom a uvidim aka bude reakcia