ZÚFALSTVO__POMOŽTE__PROSÍM

janíča

zúfalá,v prvom rade prestaň byť zúfalá. chalan je zrejme tvoj rovesník, a keďže chalani dospievajú neskôr,možno ani sám nevie,čo chce. to že sa s tebou baví je fajn,to že občas máte spoločné témy o ktorých sa viete dlho rozprávať je tiež fajn a o niečom to hovorí. ja by som asi na neho "netlačila". chce aby si bola kamoška,tak buď kamoška,ale nedovol mu nič viac.možno nevie ako na to, tak mu daj čas,nech sa necíti,že to ty rozhoduješ či budete spolu alebo nie. nechaj ho kým si zdvihne sebavedomie.ak to má význam,časom to príde

marv

no, asi si nie je istý čo on od teba chce. Skús spraviť prvý krok.. skús mu povedať že je to film na ktorý sa moc tešíš, pôvodne si mala ale ísť s kamoškou a tá nemôže.. povedz mu čo cítiš. budeš mať aspoň jasno, či má o teba má záujem. Good luck

jajka001

no ja si myslim ze asi ta miluje a nevie sa s tym vysporiadat, asi si mysli ze by si ho odmietla. preto je obcas zly lebo ma depky z predstavy ze to nevyjde, ze ho nelubis, ty ho mas rada len ako kamosa?

zúfalá

jajka001,marv ....ja ho mam rada len niekedy nechapem jeho spravanie ....jeden tyzden je ku mne milucky a druh sa kumne sprava ako keby som bola jeho nepriatel.Neviem preco je taky,ked sa ho opytam co mu je povie ze nic.Ked sa ho opytam ci sa na mna hneva povie ze nie.Ked ho volam vonku tak nechce ist,ked sme spolu v skole tak je milucky pozorny rozpravame sa cele prestavky keby sa dalo tak aj dlhsie je nam spolu dobre ....len obcas sa sprava vazne divne :-( chcem sa ho v utorok opytat ci by nesiel do kina ale bojim sa reakcie,kedze mu to poviem osobne netusim vobec ako zase zareaguje.Volal ma raz aj on do kina no este nedavali ten film na ktory chcel ist ..... :(