Kožné výrastky

bradavicka_o

Ahojte na 1000% odporucam volno predajny pripravok z lekarne Kolodium forte ( cca 4 €).vyrastok som si na koreni podviazala nitkou a potierala 2x denne,prelepila a po 4 dnoch ked som si dala horucu vanu,tak sa mi dali v pihode pri miernom potiahnuti oddelit od koze...

DUSAN GRUNDZ

A JA MAM TO ISTE NA KRKU V ZADE NAJPRV TO BOLO MALE A TERAZ TO MAM UZ ASI 5 MM CO MAM STIM ROBIT KED SOM BOL U KADERNICKI TA SI TO VSIMLA LEBO MI TO STRHLA S STROJCEKOM BOLELO TO SITIPALO ALE POTOM TO ZES NARASTOLO AJ OTEC TO MA ISRE POD PACHUCOV AKO JA MAMTO AZ DVE

katuška 76

Na viečkach medzi mihálnicami mám kožné výrastky,na dotyk nebolia ale pri odstranovaní áno.Sú zatvrdnuté a olupujú sa.Dajú sa vyliečiť?

mgm

Mam taky isty problem. Vsimol som si ich na tele asi pred mesiacom!!! A mam pocit ze sa objavuju aj nove. Zaujimalo by ma ako si to riesil. A takisto, ci nahodou nechodis do posilnovne a uzivas suplementy (proteiny, gainer atd..) Prosim na mail - mgm@centrum.sk

Macko_28

nejedna sa nahodou o nejaky virus v tele? da sa toho virusu nejak zbavit? klasicke bradavice to urcite nie su. Toto je tenke a spicate a vysoke cca 1mm, nejde to vobec do sirky.

bobrik22

MOj priatel to ma tiez, zevraj to zdedil, aj jeho mamka to ma. Nie je to vraj nebezpecne ani nic, len ak ti to vadi, mozes si to dat odstranit.
Jedna znama too nikdy nemala a po porode to zevraj "chytila" od spolubyvajucej v porodnici. No tak som z toho tiez zmatena, ze co to vlastne je a preco sa to robi