maminkine srdiečko

Príspevok v téme: maminkine srdiečko
ivka..

AHOJTE! Mojej mamine ( 60 rokov), robili echo srdca a zistili, že sa jej nezatvára jedna chlopňa. a ešte má taký problém, že ju dusí. ale nie kvôli pľúcam alebo hrdlu, ale má taký tlak a občas pichanie na hrudníku. nikdy sa na nič nesťažovala, len jej v stredu bolo zle, triaslo sa jej srdce, zvýšil sa tlak a tep.poslali ju na vyšetrenie, kde jej toto zistili. A to je všetko, dali je tablety na úpravu činnosti srdca a nič ďalej. Počula som, že na dôkladné vyšetrenie sa chodí do kardiocentra ale ju nikam neposlali. má niekto podobné príznaky a ako sa liečite? viete, veľmi sa o ňu bojíme. Ďakujem za všetky odpovede.

majka_

tak skuste zavolat do toho kardiocentra, ze ci je potrebny nejaky sprievodny listok od lekarky. neviem, ci je to to iste, ale ked som sla ja do sukromneho ocneho centra (chcela som ist na operaciu s ocami a moja ocna lekarka bola proti, lebo si chcela udrzat pacientov zubami-nechtami), tak mi lekar povedal, ze nijaky listok nepotrebujem a vysetril ma. fakt, chodte tam aj tak, aj ked vam to neodporucili. ak sa nic nestane a sa zbytocne mozno plasite, tak to nevadi :o) a budete aspon spokojnejsi. istota je istota, no nie?