Pauza prežili ste ju?

Príspevok v téme: Pauza prežili ste ju?
x-men2

Som s babou niečo cez rok.Veľmi veľmi som bom zaľúbený a robil som pre ňu všetko-normálne, aby sme boli spolu.Sem-tam bola hádka ako u každého no ja som nás dával do kopy.Teraz sme sa pohádali riadne.Povie človek v hneve veci čo tak nemyslí?Ona toho povedala dosť.Keď je to medzi nami OK to nehovorí ani sa tak nespráva.Rada ma obýma,bozkáva,hvorí milé slová.Keď sa pohádame tak je to úplne iný človek.Dosť ľúbdí ju sklamalo tak sa to trošku odráža na nej.No chce aby sme spolu chodili.
Mne teraz padli tie "rožové okuliare" a začal som si všímať čo všetko pre ňu robím ja a ona ani tak pre mňa nie.Teraz uvažujem či ma skutočne ľúbi a váži si ma.Aj v hneve povedala, že chce aby sme boli spolu.Zistil som,že ma pár krát oklamala.Ale len v blbostiach,drobnostiach a naozaj len pár krát a vtedy keď sme boli pohádaný.A ja teraz fakt neviem či ma ľúbi,či chce mať so mnou nejaký trváli vzťah, možno manželstvo.Neviem či sa za to hnevám alebo som sklamaný no cítim dosť hnevu.Možno kôli tej veľkej hádke.Neviem.Neviem čo chcem ďalej. Neviem si predstaviť, že ju už neuvidím ale ani to,že ja ju milujem spravil by som pre ňu všetko a ona by ma možno nechala.Nie kôli inému chalanovi aj to môže byť ale kôli tomu, že sa niečoho nebude chcieť vzdať.Čo robiť? ako zistiť či ma ľúbi,ako sa zbaviť toho hnevu čo cítim.Ja fakt neviem.Uvažoval som nad pauzov možno mesiac,dva.Neviem ale čo by to pomohlo.Trpel by som aj ja, že niesom s ňou.Chýba mi.Čo robiť?ďakujem za rady a vaše názory.

lenuliatko

to je normalne lebo nemozes uverit ze ti takto ublizila.ale neurob nieco oc by si neskor mohol lutovat.nevnucuj sa jej .nemas preco ona teba nechala!ona by sa mala tebe ospravedlnovat

x-men2

No mojej bývalej som ešte v UT posielal e-mail. Dnes odpísala veľmi stručne že tomu che nechať čas nech stým čas dačo spraví a potom sa možno ozve. Toi je všetko čo napísala. Ja som jej na to ešte odpísal, že ja ju budem ľúbiť stále a budem čakať na ňu kedy sa ozve ale že nech sa prosím ozve čím skôr. Ak to bude chcieť skúsiť ešte môžme a ak nie môžee byť kamaráti no ja by som to chcel skúsiť.
Teraz mi chýba a ani neivem prečo.Ale na pokeci s profilu si dala všetky veci o mne preč čo tam mala napísané.Ja to tam mám ešte.Ja neviem ja akoby som nejako vnútorne veril, že budeme ešte spolu.Môže to tak byť? alebo je to len pocit s mojich túžob vnútorných?

lenuliatko

no toto ludia fakt robia.ale ty si vynimka.ale klobuk dole.ty si totoalne idealny chlap :) keby som nemala aj ja svojho idealneho beriem ta :D
ale aj tak si myslim ze kamosky su kamosky nic si nezacinaj ani s jednou aj tak yb si zistil ze je to onicom casom.

x-men2

No neveem čo je toto za svet. V utorok som dostal kopačky a teraz sa na mňa hneď zčali lepiť 3 baby. To akože čakali na príležitoš aby ju mohli využiť? ja určite nechcem nič začínať ale sú to fajn kamošky a nechem ich stratiť. A možno chem aj čakať na tú moju bývalú. Aj keď neivem do kedy. Ja verím alebo som veril, že toto je moja pravá láska. Verím, že opäť bude ako predtým. A aj tak asi necehm žiaden vzťah z milionou dôvodou teraz. Tak aj tie baby ma troškú štvú ale nechem stratiť aj kamarátky. Priamo nič nepovedali ale vidím ako sa správajú. čo robiť? Necehm byť taká špina ,prepečte za výraz, ako niektorí, že mať ´dalšiu babu v rukáve keby niečo nevyšlo.Je mi to proti srsti a toto mi radia kamoši. začať si niečo s niektorou z nich a popri tom čakať na tu moju.Ale to nechem zdá sa mi to choré. To fakt robia takto ľudia?

lenuliatko

ale ved ty to neber tak ze teraz musis pozerat po holkach ktoru by si chcela ktoru nie.ved nechces hned teraz holku.nejaka pride a pride tak necakane ze vtej chvili ti tvoja byvala nepride ani na um.ver mi

x-men2

No padavka nie som. Znášam veci dosť dobre. Či už fyzické alebo psychické problémi. Ja viem, že keď to tu budeme riešiť tak nijako to neovplivní to čo bude. Aj viem, že tu píšem dokola asi to isté keď po sebe čítam. Ale trošku mi to pomáha. Aj keď stále sa obzerám v meste či ju neuvidím. Stretávali sme sa asi o 14 hod a ja sa teším a potom ma napadne, že vlastne ani nemám na čo. A tak či ma čaká lepšie baba to fakt neviem. Nepoznám nijaké dievča čo by malo o mňa záujem. A keď niekto je ja ju odmietam. Som asi moc náročný. A po tomto sa aj dosť bojím vzťahu. Toto mi dalo riadnu príučku.
A tak ako ste písali, že sa ozve možno zajtra, o týždeň možno o rok. Ja by som na ňu počkal keby som vedel, že to bude to dievča čo som spoznal a nie taká ako bola tie posledné mesiace alebo týždne. A aj keby sa ozvala neviem čo spravím. Srdce mi káže bežať za ňou no rozum mi v tom bráni lebo vie, že to môže bolieť.Ak sa vlastne ozve.Aj teraz som zmetený rozum a srdce chcejú niečo iné.Raz prevláda to a až to. Hoci som mladý ja túžim po trvalom vzťahu. Nikdy by som nedokázal oputiť alebo nejakým spôsobom zdraniť dievča ktoré mám rád. Aj s touto som chcel by veĺmi dlho možno navždy. Vedel som, že je to asi nemožné ale takýto koniec ma nenapadol ani v tom najhoršom sne.

lenuliatko

skor by som povedala ze chlapi vsetko zansaju tazsie.vratanie chorob.mne staci ked vidim manzela ako ma teplotu 38 a on uz umiera uz je hotovy uz potrebuje totalnu strarostlivost :D tak celkovo su chlapi trochu padavky :D ale nic vzlom x-men

ema20

keby sme mali na svete viac takýchto romantických chlapcov tak nieje asi každá druhá baba slobodná....
naozaj možno na teba čaká oveľa lepšia babena ako je ona a bude s nou určite sťastnejší! Kašli na nu ale chápem ťa určite to nieje také ľahké pre teba,ale si predsa len chlap tak to určite zvládaš lepšie ako my ženy :)

lenuliatko

phanecku v jednej vete jej davas za pravdu a v druhej ju odsudzujes.ak nechces byt snou ak ta nelubi tak nebud.ved ta nitko nenuti.je zbytocne stale riesit dookola ci ta lubi ci nie.ak ta lubi ozve sa.mozno zajtra mozno o mesiac mozno o rok..to nikto nevie.a dovtedy to budeme riesit?ublizila ti ty mas byt preco nahnevany a ak sa ozve nemusis ju hned prijat ze jasne v pohode prid pokecame.trochu by som ju natahovala teda ak ju chces vidiet.