nechcem byt zla:-(

Príspevok v téme: nechcem byt zla:-(
mirka111

ahojte vsetci,noo mam taky problem.asi to bude nejaka choroba psychicka,ale chcela by som vediet ine nazory.no mam priatela,je velmi dobry,ale velmi casto sa hadame.hadame sa preto lebo mna nastve aj nejaka malinka somarinka a potom vybuchnem,som zla,nervozna a neviem sa ovladat.velmi na neho kricim.bojim sa ze ma preto prestane mat rad a rozijdeme sa.velmi ho milujem.a chcela by som nejaku radu ako sa ukludnit alebo nieco len uz napiste.dakujeeeeeeem veeeelmi moc

Artea

Nie, pravda, nemam 16, mam 29 :o) a ked som mala 16, robila som to rovnako, ako dnesne 16ky, takze sa mi lahko mudruje :o) len sa snazim, aby nerobili rovnake chyby ako som robila ja :o( aj ked verim ze toho nedosiahnem,lebo kazda (vacsina) to dosiahne az z niekolkych stratenych lasok a podobne, ale aj snaha sa ceni a nikto nemoze povedat, ze som sa o to aspon nepokusila :o)
PPP je pravda ze zalezi aj na muzovi.Ale vacsinou som si vsimla,ze zeny chcu muza zo zaciatku vztahu "vydierat" ak neprestanes,tak od Teba odidem a podobne.No a toto nici chlapa najviac a po niekolkych vydieracskych pokusoch sa obrni a prestane mu to vadit, az sa zbadate a ozaj vas necha odist a vtedy vam dojde,ze vy vlastne nechcete odist,len ste nevedeli,ako mate dosiahnut,aby sa zmenil :o( A v tom momente je to v kybly.Vacsinou sa to uz neda vratit do povodneho vztahu,ako to bolo,ked to bolo idealne.Ale je pravda,ze su aj ini chlapy.Na ktorych netreba kricat ani na zaciatku vztahu,ani po niekolkych rokoch.Su milujuci a zena im moze aj po hlave skakat aj tak ju budu milovat :o) Ale mile 16ky,neda sa spoliehat na to,ze z mala muzov zrovna na takeho natrafite,aj ked niekolko mesiacov,mozno aj rokov,vyzera byt ten pravy.Ja som si mojho praveho pokazila sama a spat uz to nikto nevrati,ani ja :o(Uz iba zazrak,na ktory sa moc nespolieham.Tak uz len som a cakam,ci sa to este niekedy dostane do milujuceho vztahu a ci mi este niekedy na ulici chyti ruku alebo da pusu aj pred ocami niekoho ineho... :o(

kea

aj mna chyta zurivost a nie vzdy sa viem ovladnut.a to by som sa charakterizovala ako trpezliva a pokojna.
pricina: nedostatok zeleza, anemia.
to sposobuje unavu, malatnost. mne sa to nezdalo az take s tou unavou, ale asi nieco na tom bude. ak mi nieco oboberie este gram energie, nervy mam napnute a je otazkou casu kedy vybuchnem.

ppp

presne tak artea ako pises,tiez mam doma takeho chlapa,ktory neznesie ked sa mu povie pravda.Dokonca si nevie,ani priznat chybu ked ju urobi.Asi to bude povahou,lebo urcite najdu sa aj normalni muzi,co su milujuci a chapajuci...

svetlana6

artea pekne to pises, a pravdivo, vidno ze uz nemas 16 :o) len skoda, ze to nie je take lahke, pretoze mlade baby si toto k srdcu nezoberu, vsetci sa ucime na vlastnych chybach (je to sice klise, ael pravdive :o) resp. mozno aj zoberu, ale je to pre ne neludsky vykon, takto sa k chlapovi spravat. takze budeme dalej na chlapov kricat, oni nam zdrhnu za inou a potom budeme lamentovat: "ach aj, ta artea mala vtedy pravdu :o))"

Artea

Chlapy sa nechcu citit obmedzovani.Chcu mat pocit,ze maju aj svoju slobodu a nikto im do nej nebude rozpravat :o( Casom som to pochopila.Kym som ticho a so vsetkym suhlasim,tak som fajn.Pokial mam vyhrady,lebo som ineho nazoru,alebo nesuhlasim aby za niekym isiel a pod. tak je zle.LEbo co je na tom...Dokonca som uz niekolkokrat dostala odpoved "cim viac zena muza bude priputavat,tym viac ho odhana a cim viac sa bude snazit o to aby ju lubil,tym skor ju lubit prestane :o( su to divne teorie ale chlapy su ina rasa.Tak ich bud budeme muset podaktorych pochopit,alebo sa z nas zo vsetkych stanu lezby a populacia vymre.

mirka111

len keby si este uvedomili ze vlastne ta co sa s nimi obcas aj pohada tak len pre nieco na com jej zalezi a pre nieco co je mozno pre neho aj dobre

Artea

Ved prave :o( niektori si to neuvedomuju a niektori si to uvedomuju dobre a preto radsej zenu podvadzaju,nez by mali cakat na to,ze padnu este do vacsieho lajna,nez su teraz.Doma budu mat tu svoju co im navari,postara sa o deti,postara sa o sex a ked sa jej nieco nebude pacit alebo s niecim nebude suhlasit,oblecu sa a zmiznu prec (za tou,ktora nema dovod im vynadat) ktora im zaliepa oci niecim,co je kratkodobe,lebo vie,ze zas odide,tak kym je tu,tak tu chvilu vydrzi byt ta naj... :o(

mirka111

noo to je uplna pravda, si myslim ze tak to je vsade.a potom su aj rozchody a potom ked budu chvilu s tou inou zistia ze mozno je este horsia ako bola ta moja...

Artea

Inak vsetko sa da aj casom.Nikdy nie je neskoro.Ja som bola tiez viac bojazliva a hanbliva nez opak.Teraz som ovela sebavedomejsia.Ked som zistila o koho sa pocas toho,ked sa vsetko pokaslalo moj partner zaujimal,zacala som byt ovela sebavedomejsia.Kazdy ma sice iny vkus,ale ja si pripadam ovela krajsia,nez baby o ktore sa moja polovicka zaujimala.Charakterovo som tiez ovela lepsia,aj ked to partner nechcel pripustit,ved ktory chlap to pripusti...Chlapy si neuvedomuju,ze ked so zenou neziju,tak je kazda mila a pritazliva a vzdy sa im bude zdat lepsia,nez ta ich,co maju doma.Pretoze s tou druhou nezdielaju nic zle.Ta druha im maximalne len slovne moze pomoct,nemaju spolocne pozicky,nemaju spolocne starosti,domacnost ani deti a tak sa im ina zda byt vzdy milsia,pretoze ta ina,ich nema dovod okrikovat.Nema dovod byt nahnevana alebo vystresovana,pretoze s nim nezdiela domacnost a ked na neho nema naladu,tak stretnutie odmietne vyhovorkou a stale bude ta super baba,lebo mu nevynada,ze ma vsetkeho plne zuby.Zena,ktora s muzom zije,sa nema kam utiahnut,schovat,musi byt s nim,po pripade s detmi a ked ma stres a on urobi nieco,co ju este viac nahneva,urcite sa nebude na neho usmievat ako ta ina,ktora pri nom v tom svojom strese nebola a stretne sa s nim,az ked bude mat zas dobry den.Bud si to chlapy ozaj neuvedomuju,alebo len nam to nechcu dat najavo,aby nam nedali za pravdu.Takze ja som odvtedy ovela sebavedomejsia a este ked som zistila,ze je X chlapov,ktori by sa o mna zaujimali (a to mam 2deti)odvtedy viem,ze nie som taka,ako ma moj partner opisuje.Nenechajte sa presvedcit partnerovim nazorom,aka ste zla,lebo ta a ta je lepsia,lebo ta nerobi toto a chova sa normalne.Kazda sa chovame dobre k cloveku,s ktorym nezijeme.Nemame pravo ani dovod na takeho cloveka zvysit hlas.

Artea

Mirka,to vsetko zalezi aj na tom,aky clovek je.Niekedy je to ozaj len o rozchode a nic ine sa s tym neda robit.Ozaj treba len zistit,ako to so vztahom je.Ci sa to da zmenit Tebou,alebo ci by sa mal zmenit on.Takto je to tazko posudzovat ked nepoznam Teba a nepoznam jeho :o(