balenie dievcat

kafe

Carlito :) ty si taký milý ďuďko. Sranda, väčšinou sa chlapi sťažujú, že na diske sú všetky baby povoľné a žiadna normálna tam neni.
Píšeš, že keď si so ženou, ona akoby čakala na to čo ty urobíš. PRESNE TAK. Ujasni si to, aby si nebol nervózny a nepremrhával si svoje šance. Ale nemôžeš na babu skákať ako na fenu! Vieš, na tom neni nič príťažlivé, ak sa chalan hneď na začiatku baby spýta, či nemá chuť na sex. Ty musíš svojím správaním a prístupom k babe docieliť, aby jej bolo s tebou príjemne a ona túžila po tvojej spoločnosti. Ale to sa nedá na jednom stretnutí. Takže skús byť slušný, všímavý (zapamätaj si napríklad čo pije), príjemný alebo bláznivý spoločník... a hlavne ak si už za niečo schytal facku, tak to už viac nehovor (nerob).
So zoznámením sa a pokecaním asi problém nemáš. Baby musíš sledovať a vybrať si povoľnejšiu. Nauč sa čítať neverbálne signály (je jedna knižka Reč tela, alebo tak nejak).. kto takéto veci vie, je skutočný majster v zvádzaní. Rozoznať zásadovú babu (dostupnú LEN pre vážny vzťah) od voľnomyšlienkárky (užíva si čo príde) nemôže byť ťažké. Na to stačí aj rozhovor. Alebo sa mýlim?
Ďalší krok je bozkávanie.. Zbytočne babu podpichuješ dvojzmyslami a naznačuješ čo by si chcel... ak si jej ešte nedal ani pusu, to schytáš tak maximálne po papuli. Prečo? Lebo nechce pôsobiť ako šľapka.
Čo sa týka sexu.. hlavne pomaly. Daj kočke najavo, že ťa priťahuje AJ v tomto smere (napríklad spomeň, že by si chcel spraviť babe erotickú masáž, ale bez sexu. Ak bude kočka chcieť, možno bude i niečo viac, ale to záleží od tvojho masérskeho výkonu a od jej zásad:) Môžeš sa jej pýtať, či jej je s tebou príjemne, či môžeš pokračovať (v maznaní)...
Ináč sa mi veľmi páči tvoj postoj, vieš že sa musíš vo vzťahu k ženám ešte veľa učiť a neúspechy bereš s humorom... to si uchovaj, je to milé. A nezabúdaj na kondóm. Tak veľa zdaru.

Maxo.n10

Vidim to tak ze aj si schopny normalneho dlhodobeho vztahu ale proste sa zda ze si to dorafes kdesi na zaciatku chodenia, tym ako tahas dievca do postele. No ono k tomu ani nemusi dost kdesi na zaciatku ale v kazdom pripade to skonci tak ze dotycnu musis akoby donucovat.

Toto zeny rozhodne nemaju rady. Hned nadruhy den im dojde ze ten chlast a potom tvoje \"pod to robit\" mali iba jeden ucel - sex. Hoc v tvojom pripade si myslim ze beries sex vo vztahu ako samozrejmost takze to ze ste ten sex mali je pre teba v poho, lenze pre to dievca to zrejme bude bod v ktorom zacne rozmyslat o ukonceni vztahu.

Cize, nastup na sex je v tvojom pripade to hlavne naco by si sa mal zamerat. Trpezlivost ruze prinasa. Mozes ju sem-tam otukavat ci je \"ready\" ale nie moc casto inak sa donuti sama aj ked nechce.

NAJLEPSIE JE AK SEX INICIUJE DIEVCA !! Nemusi to byt nieco ako ked ta rovno chyti za vtaka a sup do postele. Zeny vacsinou iniciuju sex velmi opatrne a vzdy sa spoliehaju na muzske zmysly nato aby rozlustili to volanie intimity. Vtedy vyhraju obe strany a vztah sa posunie tym spravnim smerom.

zuzak

mas pravdu, nerozumiem tomu...vobec neviem o co ti ide a ani ma to netrapi nakoniec...najprv pises o nadrzanych psoch, potom sa bojis zlomeneho srdca,chces zbalit babu na sex ale nejde ti iba o sex...si najprv rozmysli co chces

carlito

k tomu sexu, kto vravel, ze chcem len sex?
aj pri sexe su city a laska moze vzniknut kedykolvek. ale ty tomu asi nerozumies
jasne ze nechcem len sex, keby som chcel len sex tak by som zmastil prvu stetku co mi pride do cesty

zuzak

strach zo zloemenho srdca ked chces len sex? ja neviem ale vies vobec co chces? mi pripada ze v kazdom prispevku nieco ine...ako nic v zlom

carlito

:))) fajne. no vecsinou ked som so zenou tak to je tak ze ona je pri mne a akoby cakala na to co ja urobim, a vtedy znervozniem, neviem co mam robit, nechcem aby to dopadlo nejak spatne. proste nemam vo veciach jasno.potom us fakt neviem co mam robit ani co povedat, potom to zahrajem do autu a je po vsetkom. takze blby koniec. to sa mi stava casto a neviem co mam s tym robit.
potom su aj zeny nasrate ze co ja vlastne riesim. takze mi to pride take ze mam strach z toho ze sa to pokazi, akoby strach zo zlomeneho srdca. a to je sila nejak to nemozem prekonat.

ikuska

myslim ze sa to da zistit a podla dlhsieho bozku ci sa javi ao vzrusena prreryvanim dychanim a ao sa ta dotyka ci ta len drzi alebo vlasnivo alebo odvaznejsie hladi po tele cgrbte a taak